SaTurn için glif, uzatılmış bir tabana (T) sahip bir çarpıdan ve dibe bağlı bir geriye doğru S’den oluşur.

* ST, hiyeroglif olarak, yılanı ve T’yi, haçı veya hayat ağacını simgeleyen $ şeklinde ifade edilebilir. Büyüme noktası, eşik veya “alan” boyunca iten yaşam (serpantin) kuvvetidir. S ve T’nin eşleştirilmesiyle güçlü vurgu yapan temel, “bilinç koltuğu. Set, en eski Mısır tanrısı diğer tüm tanrıların temelini oluşturur ve o kadar basit ya da düşük olduğu için kötü olarak kabul edilir.

Başlangıçta haçın üzerinde yılan bulunan bir haçla temsil edildiğini ekleyeceğim. İsa’nın çarmıhtaki bedeni çok daha sonra geldi… Biz burada ilkel şeylerin içindeyiz ve Satürn, bildiğimiz şekliyle evrenin sınırını 1000 yıldan beri elinde tutan Dilbilimsel, SaTurn = ST. ST kelimeleri SaTurnine anlamı ile doludur.

İşte bunlardan sadece birkaçı:

SaTan, YAPI, DURUM, DURUM, daraltma, inşaat, STern, SeT, STone, STuck, STand, resiST, teST, STasis, sySTem, Stabilize, eSTablish, eSTate, STandard, cryStalize, Stress, constant, STiff, obSTinate, liST, STrain, STrict, STatement, vs… Numara sistemimize nasıl ek YAPI kazandırırsınız? Tabii ki ST ile. Her şeyi tekrar ilk (1ST) ve laST’yi ölçüyoruz. STyapıyı ülkelere nasıl veriyorsunuz? STatutes of STate ile. Yapı kentsel coğrafya? PoSTal STreet adresleri ile hafızada bir şeyi nasıl seçersiniz? Bunu çalış! Yapıyı bir sürece mi verin? STart ve Stop ile.

Hatta SaTurn ST’si etrafında oluşturulmuş bir kısmi konuşmamız bile var. Sıfatlar şeyleri tanımlar – SaTurn şeylerin dış sınırını tanımlar. Duyusal algılarımızın sınırıdır. Big, daha büyük, biggeST, Hot, hotter, hotteST, Many, more, moST, vb… Tüm sıfatların karşılaştırmalı ve üstünlük belirten bir formu vardır. Üstünlük formu sınırdır. ColdeST’den daha soğuk olamazsınız, ST SaTurn’dur, bu sınırdır! “

r / komplo - Satürn ve Komünizm

Author

14 Comments

1. Giresun dan kimler var. Satürn ve Komünizm . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler , hatice – 6

2. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 20-12-2020 02:10:05

3. Şanlıurfa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 21-12-2020 02:26:40

4. Bartın dan kimler var. Satürn ve Komünizm . selamun aleyküm siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , – 56

5. Bu konu : ” Satürn ve Komünizm ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 102

6. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

7. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Satürn ve Komünizm ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 37

9. Karaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım 04-02-2021 14:51:38

10. Balıkesir dan kimler var. Satürn ve Komünizm . Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 283

11. Bu konu : ” Satürn ve Komünizm ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim iyi, şukuladım , ziya – 53

12. Bu konu : ” Satürn ve Komünizm ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim iyi, saolun , Hasan – 160

13. Bu konu : ” Satürn ve Komünizm ” çok güzel. Merhaba siten inanki iyi, tebrikler , mehmet – 148

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link