Tik tok’ta bir gemide çalıştığı için videoları viral olan bir adam var ve görünüşe göre okyanusun ortasında şarkı söyleyen sirenleri yakalıyor ve bazı durumlarda sirenler de onları rıhtıma kadar takip ediyor. (Tik tok ile pek ilgilenmiyorum ama Facebook’ta videolarının bir derlemesini gördüm)

Sesleri duyduğu andan itibaren, bence gerçek olan birçok farklı olaydan birden fazla video yayınlamıştı ve tik tok, bu videoları yayınladıktan kısa bir süre sonra hesabını yasakladı (başlıktaki isim onun yeni hesabı). üzerinde çalıştığı tekne, UNOLS (üniversite – ulusal oşinografi laboratuvar sistemi) tarafından okyanus üzerinde bir hükümet araştırması yapmak için “rastgele” olarak seçildi, hatta gemide mürettebatla birlikte bir geçici laboratuvar kurdular.

Bundan kısa bir süre sonra, o korkunç bir araba kazası geçirir, yaralanır ve hastaneye götürülür, ancak hikayeyi anlatmak için hayatta kalır. Yaralı olduğu için şu anda teknede çalışamıyor ama tik tok hala hesabını sansürliyor.

Bu çok yaygın, bir sivil kimsenin bilmesini istemediği bir şeye rastlar, sivil trajik bir şekilde ölür ya da susturulur.

Videoları başka kimse gördü mü? Sağlam kanıtlar yakalıyor gibi görünüyorlar, hatta yunus sesleri ve çevresindeki sudan gelen sesle karşılaştırmalar bile yaptı.

15 Comments

1. Kırklareli merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun 23-08-2021 14:30:49

2. Bu konu : ” .sauce.90 (okyanusun ortasında siren *denizkızı* seslerini yakalayan adam) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle güzel, şukuladım , mehmet – 221

3. Bu konu : ” .sauce.90 (okyanusun ortasında siren *denizkızı* seslerini yakalayan adam) ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 376

4. Bu konu : ” .sauce.90 (okyanusun ortasında siren *denizkızı* seslerini yakalayan adam) ” çok güzel. Slm sayfa vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 248

5. Çorum merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-08-2021 19:47:33

6. Bolu dan kimler var. .sauce.90 (okyanusun ortasında siren *denizkızı* seslerini yakalayan adam) . Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 210

7. Bu konu : ” .sauce.90 (okyanusun ortasında siren *denizkızı* seslerini yakalayan adam) ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun , doruk – 207

8. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

10. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

11. Sinop merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-09-2021 17:53:18

12. Gaziantep dan kimler var. .sauce.90 (okyanusun ortasında siren *denizkızı* seslerini yakalayan adam) . Selam herkese paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 115

Write A Comment