Başlık hemen hemen her şeyi açıklıyor.

Bu belirsiz zamanlarda (üzgünüm, karşı koyamadık) hepimiz bu salgının ön cephesinde sağlık çalışanlarına teşekkür etmek için çeşitli kampanyalar, reklamlar ve eylemler (alkışlar vb.) Gördük. Kurbanlarını yücelten birçok haber hikayesi görüyoruz.

Fakat anlatıya baktığınızda, onun karanlık tarafını görürsünüz. “Hastalığa yenik düşmüş COVID hastalarını tedavi eden cesur hemşire” otoritenin yetersizliği nedeniyle yetersiz KKD olur ve genç bir hemşirenin hayatını alır “; “doktorlar ve diğer bağışçılar hastalar için ventilatör satın almak için adım atıyor” “yeterli fon sağlamayan hükümet” oluyor

Bir sağlık çalışanı bunun hakkında konuşursa veya parasal tazminat isterse, açgözlü ve nankör olurlar. Sen sadece anlatıya uyduğun sürece bir kahramansın.

Aşağıdaki bölüm ABD’yi hedeflemektedir, ancak başka yerlerde de geçerli olabilir

Benzer bir durum askerler için de geçerlidir. Afganistan’da bizim için, özgürlüğümüz için savaştıklarını söylediler. Ama gerçekten, ABD’nin ortak halkına gerçekten ne kadar faydası var? Oradaki durum, özgürlük ortak halkın? Binlerce asker bu savaş için hayatlarını feda ediyor. Bize bunu yaptıkları söylendi. Bizim özgürlüğümüz.

Ama gerçek şu ki, sıradan askerlerin büyük bir çoğunluğu için (memurlar hakkında bilmiyorum), hizmetlere katılmalarının tek nedeni yoksulluktan kaçmaktı (vatanseverliklerini sorgulamıyorum, ama bu sadece kayıt nedeni). Hayatlarıyla kumar oynuyorlar. Ve hayatta kalsalar bile, birçoğu engelliler ve hayatlarının geri kalanında psikolojik problemlerle karşı karşıya kalır.

Savaşı sorgularsanız, argüman, birçok savaş gazisinin kurbanlarını tanımayan nankör bir insan olduğunuza düşer.

Bu sadece üzgün

Author

111 Comments

1. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 02-06-2020 09:28:57

2. Düzce merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz inanki çok iyi, tebrikler 02-06-2020 19:50:17

3. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 04-06-2020 17:01:02

4. İzmir merkezden ben banu. Merhaba siten inanki dikkat çekici, tebrikler 04-06-2020 17:06:26

5. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 07-06-2020 05:04:42

6. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-06-2020 03:10:11

7. Yozgat merkezden ben Emine. Slm paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 17:43:45

8. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

9. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-06-2020 06:24:28

11. Karaman merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, teşekkürler 23-06-2020 15:35:41

12. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 29-06-2020 01:08:00

13. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Nevşehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, sağolun 01-07-2020 13:22:02

15. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler

17. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

18. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım

19. selamun aleyküm web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

20. Mardin merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım 18-07-2020 01:43:08

21. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 26-07-2020 17:21:10

22. Muş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 14:59:46

23. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Mardin merkezden ben banu. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:21:31

25. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 16-08-2020 09:36:27

26. Kastamonu merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 19-08-2020 20:32:40

27. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler 28-08-2020 01:44:14

28. Çankırı merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 17:16:40

29. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

30. Merhabalar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Kilis merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:28:28

33. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

34. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, tebrikler

35. Malatya dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 16

36. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 477

37. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Osmaniye dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 265

39. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, tebrikler , ziya – 15

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 385

41. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

42. Manisa merkezden ben . Mrb web siteniz gerçekten hayran edici, sağolun 30-11-2020 13:59:56

43. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

44. Tokat dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 280

45. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , Emine – 313

46. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 262

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 90

48. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden mükemmel, teşekkürler , ali – 410

49. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, saolun , mehmet – 347

50. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , emin – 299

51. Edirne merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, sağolun 21-12-2020 15:03:07

52. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

53. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 134

54. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 181

55. Kayseri dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 405

56. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, şukuladım , banu – 318

57. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

58. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

59. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

60. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

61. Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

62. Ankara dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , banu – 462

63. Selamlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

64. Bursa dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 371

65. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 20:00:29

66. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, sağolun

67. Eskişehir dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ziya – 179

68. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, sağolun 02-04-2021 00:35:20

69. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 314

70. Ağrı merkezden ben emin. Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-04-2021 12:09:16

71. Elazığ merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, saolun 07-04-2021 13:54:10

72. Merhabalar paylaşım süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

73. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 18:46:22

74. İstanbul merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz ciddiyim iyi, tebrikler 27-04-2021 08:04:25

75. Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, şukuladım

76. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Mrb web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 90

77. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 324

79. Afyon merkezden ben . Merhabalar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 19-05-2021 22:42:24

80. Mrb siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

81. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki iyi, şukuladım , Hasan – 433

82. Sivas merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-05-2021 06:33:14

83. Kastamonu dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 380

84. Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 31-05-2021 15:41:49

85. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 294

86. Şırnak dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, saolun , ziya – 417

87. Merhaba herkese siten cidden mükemmel, face de paylaştım

88. Slm sayfanız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

89. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun 09-06-2021 23:22:53

90. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım

91. Bayburt dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 326

92. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 02-07-2021 11:20:49

93. Hakkari merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 07-07-2021 08:28:34

94. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ali – 161

95. Zonguldak merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-07-2021 18:26:08

96. Kilis dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 216

97. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 429

98. Bu konu : ” Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , – 137

99. Sivas dan kimler var. Savaş gazilerinin ve sağlık çalışanlarının mücadeleleri yüceltildi, böylece hükümet onları kötüye kullanmaktan kurtulabilsin . Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, şukuladım , doruk – 362

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link