‘Savaş ya da Uçuş’ Doğa Teorilerinin Üçüncü Bir Seçenek Olması Gerekir. Görünüşe göre Felç Bizi Aştı, çünkü bu “Gargantuan” Güç Elitlerinden Saklanacak Hiçbir Yer Kalmadı ve Hiçbir Yer Gizlenmedi. Burada büyük bir Yenilgi ve İstifa Dalgası Dalgası Görünüyor. Açıkçası Bu Niyetleri …

Ne zaman dövüşmeyi bıraktık? Direnmeyi bıraktık mı? Irkçılık bizi açıkça motive ediyor, ancak kendi türümüzün hayatta kalmasını değil?

Tanrı’ya ve O’nun planına güçlü bir inanca sahip olduğumuz için yeterince şanslı olduğumuz için …

“En yüksek savaş sanatı, düşmanı savaşmadan bastırmaktır.”

“Fırsatlar ele geçirildikçe çoğalır.”

“Aşağılık gibi davran ve kibirini cesaretlendir.”

Sun Tzu, Savaş Sanatı.

Zihninde ve ruhunda güçlü kal. Dikkatli olun ve sundukları her fırsattan yararlanın.

“‘Savaş ya da Uçuş’ Doğa Teorilerinin Üçüncü Bir Seçenek Olması Gerekir. Görünüşe göre Felç Bizi Aştı, çünkü bu “Gargantuan” Güç Elitlerinden Saklanacak Hiçbir Yer Kalmadı ve Hiçbir Yer Gizlenmedi. Burada büyük bir Yenilgi ve İstifa Dalgası Dalgası Görünüyor. Açıkçası Bu Niyetleri …” üzerine 23 yorum

1. Muş merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 23:49:41

2. Sivas merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 06-10-2020 16:17:09

3. İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 09:52:14

4. Manisa dan kimler var. ‘Savaş ya da Uçuş’ Doğa Teorilerinin Üçüncü Bir Seçenek Olması Gerekir. Görünüşe göre Felç Bizi Aştı, çünkü bu “Gargantuan” Güç Elitlerinden Saklanacak Hiçbir Yer Kalmadı ve Hiçbir Yer Gizlenmedi. Burada büyük bir Yenilgi ve İstifa Dalgası Dalgası Görünüyor. Açıkçası Bu Niyetleri … . selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , – 93

5. Aydın dan kimler var. ‘Savaş ya da Uçuş’ Doğa Teorilerinin Üçüncü Bir Seçenek Olması Gerekir. Görünüşe göre Felç Bizi Aştı, çünkü bu “Gargantuan” Güç Elitlerinden Saklanacak Hiçbir Yer Kalmadı ve Hiçbir Yer Gizlenmedi. Burada büyük bir Yenilgi ve İstifa Dalgası Dalgası Görünüyor. Açıkçası Bu Niyetleri … . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , ahmet – 97

Yorum yapın