Kategoriler
Genel

Savaşa mı gitmek istiyoruz ?????

Tamam çocuklar pls benimle çıplak ve açık bir zihinle bunu okumak gibi ben ya da herhangi bir UPSET için değil TL !!!! LÜTFEN!!!!!

CANT’ın tüm bunların daha büyük bir nedenden kaynaklandığı hissini sallayan tek kişi ben miyim? Corona, protesto, medya tam anlamıyla kontrolden çıktı çocuklar !! Ne yapmaya çalıştıklarını görmüyor muyuz? Bizi ayırın !!!! BİR SİVİL / DÜNYA SAVAŞINA GELİYORUZ. Yoksa ben deli miyim!?!?! Lütfen girişinizi veriniz. Söylemek zorunda olduğunuz tek şey buysa, olumsuzluğu kendinize saklayın. Dünyada zaten yeterince var. Bana öyle geliyor ki, medya bizimle bir oyun oynuyor ve hepimiz onları karıştırıp hareket edebilmeleri için küçük parçalardayız. İnanıyorum ki sansasyonelleşmeye çalışıyorlar ve herkes bunun için olsun, ona karşı olsun, her ne olursa olsun sevmekten nefret ediyorlar, çok fazla tutkulu duygulara sahip olacaksınız, böylece AMERİKA kadar büyük bir şey olduğunda SAVAŞ İnsanlar bununla daha fazla ilgilenecekler ve eşitlik için değişikliği nasıl yapabileceğimizi ya da siz ne için mücadele ediyorsanız düşünün. Buraya bir kez daha gerçek yanıtlar ve geribildirimler için geldim, lütfen bu duruma biraz ışık tutun çünkü gerçekten SADECE BİR VİRÜS’ÜN DEVAM ETMESİ’nden çok daha fazlası olduğuna ikna oldum!

Gönderen … wakeandlake_
[comments]

“Savaşa mı gitmek istiyoruz ?????” için 19 yanıt

İstanbul merkezden ben ali. Slm web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-06-2020 18:39:42

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, saolun 03-06-2020 19:19:23

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 03-06-2020 22:07:19

Tekirdağ merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 04-06-2020 17:46:26

Erzincan merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-06-2020 21:23:43

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 22:04:47

Manisa merkezden ben ali. Selam siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 23:52:51

Muğla merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 23-06-2020 16:14:32

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten süper ötesi iyi, şukuladım 02-07-2020 00:45:33

Sinop merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-07-2020 20:01:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir