Zaten bir bilgi savaşı, ruhlarımız için bir savaş ve diğer çeşitli metafizik savaşlarla savaştığımızı biliyorum. Ancak bu yazı bağlamında savaş, iki veya daha fazla ülke veya grup arasındaki silahlı çatışmayı ifade eder.

Bir Amerikalı olarak, ABD’de herhangi bir iç savaşın patlak verdiğini hiç göremiyorum. Temsilcilerle dems arasında, siyahlarla beyazlar arasında, zenginle fakir arasında, hiç kimsenin arasında değil. Şu anda bu ülkede yaşanan tüm gerilim tamamen hayal ürünü. En yakın alacağımız daha fazla isyan, bunların% 90’ı, yasayı çiğnemek için bir gerekçe olarak BLM kisvesi altında sadece suç davranışı.

Daha küresel ölçekte, Çin ile herkes arasında bir tür çatışmanın yükseldiğini görebiliyordum. Şu anda ÇKP’ye kim kızgın değil? Kendilerini küçümsüyorlar. Ama yine de, burada tam olarak yeni bir şey yok. Çin bunu yıllardır yapmıyor mu?

Savaşın yıllar içinde kesinlikle değiştiğini ve fiziksel silahların neredeyse alakasız göründüğü noktaya geldiğini hissediyorum. Bir ülkeyi içeriden yok edebilecekken neden sahada savaşırken kaynakları boşa harcasın? Siz ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki birkaç yıldan ne beklemeliyiz?

Author

75 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

2. Selam sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

3. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Merhabalar sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:09:39

6. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:35

7. selam arkadaşlar siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım

9. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 12:31:24

10. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 227

11. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım

12. Burdur merkezden ben . Merhabalar sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun 16-10-2020 10:19:43

13. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım

14. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 244

15. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Adana dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 85

17. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

18. Niğde dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 360

19. selam arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım

21. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Merhaba paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 176

22. Düzce dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Slm paylaşımın gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 23

23. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-11-2020 16:17:25

24. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun

25. Bursa dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 263

26. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler 13-12-2020 15:27:28

27. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 246

28. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 291

29. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 154

30. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 286

31. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 289

32. Adana merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-01-2021 20:34:08

33. Diyarbakır merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 09:33:04

34. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 219

35. Afyon dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Slm web sitesi yeminle güzel, saolun , – 424

36. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-02-2021 16:25:03

37. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, saolun

38. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla hayran edici, tebrikler , doruk – 451

39. Bingöl merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım 22-02-2021 02:35:14

40. Bitlis dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 145

41. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfa yeminle güzel, sağolun , doruk – 172

42. Denizli merkezden ben ahmet. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 02-03-2021 18:23:04

43. Tekirdağ dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teşekkürler , emin – 488

44. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 24-03-2021 12:28:14

45. Muş dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 497

46. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 87

47. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 67

48. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 352

49. Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, sağolun

50. Mrb siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım

51. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 69

52. Yozgat merkezden ben emin. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 14-04-2021 22:25:50

53. Çorum merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-04-2021 21:18:13

54. Tunceli dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, saolun , banu – 226

55. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, saolun , gaye – 409

56. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

57. Mersin merkezden ben emin. selamun aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 05-05-2021 21:31:49

58. Kayseri dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 391

59. Kırklareli dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 298

60. Bursa merkezden ben ziya. Selam paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım 20-05-2021 21:04:39

61. Elazığ dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Selam paylaşım gerçekten mükemmel, tebrikler , mehmet – 274

62. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 203

63. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

64. Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 02-06-2021 06:50:17

65. Kocaeli dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 58

66. Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

67. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

68. Ordu merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 19:49:26

69. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

70. Malatya dan kimler var. Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 94

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link