Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz?

Zaten bir bilgi savaşı, ruhlarımız için bir savaş ve diğer çeşitli metafizik savaşlarla savaştığımızı biliyorum. Ancak bu yazı bağlamında savaş, iki veya daha fazla ülke veya grup arasındaki silahlı çatışmayı ifade eder.

Bir Amerikalı olarak, ABD’de herhangi bir iç savaşın patlak verdiğini hiç göremiyorum. Temsilcilerle dems arasında, siyahlarla beyazlar arasında, zenginle fakir arasında, hiç kimsenin arasında değil. Şu anda bu ülkede yaşanan tüm gerilim tamamen hayal ürünü. En yakın alacağımız daha fazla isyan, bunların% 90’ı, yasayı çiğnemek için bir gerekçe olarak BLM kisvesi altında sadece suç davranışı.

Daha küresel ölçekte, Çin ile herkes arasında bir tür çatışmanın yükseldiğini görebiliyordum. Şu anda ÇKP’ye kim kızgın değil? Kendilerini küçümsüyorlar. Ama yine de, burada tam olarak yeni bir şey yok. Çin bunu yıllardır yapmıyor mu?

Savaşın yıllar içinde kesinlikle değiştiğini ve fiziksel silahların neredeyse alakasız göründüğü noktaya geldiğini hissediyorum. Bir ülkeyi içeriden yok edebilecekken neden sahada savaşırken kaynakları boşa harcasın? Siz ne düşünüyorsunuz? Önümüzdeki birkaç yıldan ne beklemeliyiz?

“Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz?” üzerine 14 yorum

1. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:09:39

2. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:35

3. Edirne merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 12:31:24

4. Bu konu : ” Savaşın Ne Kadar Olduğunu Düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 227

Yorum yapın