1. Uluslararası Bankacılar
  2. Askeri Sanayi Kompleksi
  3. İlaç endüstrisi
  4. Kaynak Firmaları

Savaşın belirli gruplar için her zaman para kazandırdığını fark ettiğinizde, son iki yüzyılın savaşları sırasında on milyonlarca insanın ölümünü, sakatlanmasını ve acı çekmesini haklı çıkarmak için tarihsel olarak bize verilen nedenlerden şüphelenmeye başlıyorsunuz. Tarih galipler tarafından yazılır ve gerçek, savaşın ilk zayiatıdır.

Gönderen … Prophetica2020
[comments]

27 Comments

1. Manisa dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . selamun aleyküm siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 137

2. Kastamonu dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Mrb siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 160

3. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanki iyi, saolun 19-04-2021 12:01:38

4. Kastamonu dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 303

5. Kayseri merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 09:09:39

6. Sivas dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 65

7. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2021 21:59:31

8. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

9. Adıyaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, saolun 17-05-2021 00:16:17

10. Kocaeli dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Emine – 178

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Savaştan kim kazanır? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 229

12. Çankırı dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Merhabalar sayfan ciddiyim iyi, tebrikler , ali – 469

13. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, şukuladım

14. Kırıkkale dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 207

15. Bolu dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 485

16. Hakkari dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Slm paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun , emin – 291

17. Muş merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 22-06-2021 20:10:49

18. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler

19. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler

20. Bu konu : ” Savaştan kim kazanır? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , gaye – 4

21. Erzincan dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 488

22. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, şukuladım

23. Yalova dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Merhabalar sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 407

24. Elazığ merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 10-07-2021 18:06:27

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Savaştan kim kazanır? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 454

26. Düzce dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link