1. Uluslararası Bankacılar
  2. Askeri Sanayi Kompleksi
  3. İlaç endüstrisi
  4. Kaynak Firmaları

Savaşın belirli gruplar için her zaman para kazandırdığını fark ettiğinizde, son iki yüzyılın savaşları sırasında on milyonlarca insanın ölümünü, sakatlanmasını ve acı çekmesini haklı çıkarmak için tarihsel olarak bize verilen nedenlerden şüphelenmeye başlıyorsunuz. Tarih galipler tarafından yazılır ve gerçek, savaşın ilk zayiatıdır.

Gönderen … Prophetica2020
[comments]

8 Comments

1. Manisa dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . selamun aleyküm siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 137

2. Kastamonu dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Mrb siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 160

3. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar web siten inanki iyi, saolun 19-04-2021 12:01:38

4. Kastamonu dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 303

5. Kayseri merkezden ben Aylin. Slm paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 09:09:39

6. Sivas dan kimler var. Savaştan kim kazanır? . selamun aleyküm siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 65

7. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-05-2021 21:59:31

8. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link