Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor

Yani TikTok’taki biri bu video bir video yapmak, çıkartmaya gitmek ve “çocukları kurtar” (Bill Gates Organizasyonu değil mi?) diyerek. Sağ alttaki etiket … bağlama göre ilginç. Bir pizzanın içinde, pizza yiyen, karides veya ıstakoz kıyafetleri giymiş iki küçük çocuk? Genelde yeterince masum bir GIF, ancak Üçgen Şekilli İtalyan Lezzet Kapısı ve bu beslemede başka hiçbir çıkartmanın böyle görünmediği göz önüne alındığında, sormaya değer … Burada tam olarak neler oluyor?

İşte yazdığınızda ne olduğunu gösteren bir video: https://vm.tiktok.com/ZMJB9NLHK/

“Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor” üzerine 22 yorum

1. Afyon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 31-08-2020 04:37:57

2. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-08-2020 10:17:16

3. Mardin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-09-2020 17:06:39

4. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 17-09-2020 18:52:41

5. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:48:01

6. Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, şukuladım 02-10-2020 11:20:40

7. Yozgat dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 372

Yorum yapın