Yani TikTok’taki biri bu video bir video yapmak, çıkartmaya gitmek ve “çocukları kurtar” (Bill Gates Organizasyonu değil mi?) diyerek. Sağ alttaki etiket … bağlama göre ilginç. Bir pizzanın içinde, pizza yiyen, karides veya ıstakoz kıyafetleri giymiş iki küçük çocuk? Genelde yeterince masum bir GIF, ancak Üçgen Şekilli İtalyan Lezzet Kapısı ve bu beslemede başka hiçbir çıkartmanın böyle görünmediği göz önüne alındığında, sormaya değer … Burada tam olarak neler oluyor?

İşte yazdığınızda ne olduğunu gösteren bir video: https://vm.tiktok.com/ZMJB9NLHK/

Author

84 Comments

1. Hatay merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 31-08-2020 01:22:08

2. Iğdır merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 31-08-2020 03:25:55

3. Afyon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 31-08-2020 04:37:57

4. Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

5. Gürbüz Reply

Slm sayfan vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

6. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, tebrikler

8. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-08-2020 10:17:16

9. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Selam siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Slm siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Mardin merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-09-2020 17:06:39

13. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 17-09-2020 18:52:41

14. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

15. Selamlar web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

16. Düzce merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:48:01

17. Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, şukuladım 02-10-2020 11:20:40

18. Merhabalar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

19. Yozgat dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 372

20. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 497

21. Kocaeli merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 22:12:35

22. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 345

23. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Selam sayfan vallaha hoşuma gitti, şukuladım , emin – 4

24. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım 29-10-2020 12:31:39

25. Giresun dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, teşekkürler , gaye – 269

26. Karaman dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 325

27. Manisa merkezden ben hatice. Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-11-2020 16:04:41

28. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 27

29. Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, saolun

30. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Merhaba web siten valla iyi, twitter da paylaştım , doruk – 381

31. Tekirdağ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 22-11-2020 03:20:17

32. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 228

33. Bitlis dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 135

34. Giresun merkezden ben Hasan. Slm web siteniz cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-11-2020 19:37:30

35. Karaman dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 83

36. Çorum dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Selam siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 55

37. Burdur merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 08:17:02

38. Elazığ merkezden ben . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, sağolun 11-12-2020 00:33:30

39. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, sağolun

40. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Mrb web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 427

42. Siirt merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 25-12-2020 16:59:00

43. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım , Emine – 25

44. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 28-12-2020 03:54:19

45. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

46. Slm web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım

47. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 407

48. İstanbul dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Selam herkese web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , Emine – 370

49. Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

50. Selam herkese web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım

51. Zonguldak merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım 21-01-2021 15:30:04

52. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 350

53. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

54. İzmir merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler 11-02-2021 03:21:45

55. Konya dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Merhabalar web siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım , ali – 117

56. Balıkesir dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 404

57. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 12

58. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 233

59. Tekirdağ dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selam arkadaşlar web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 239

60. Selam herkese paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler

61. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

62. Siirt dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ali – 185

63. Malatya dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 412

64. Balıkesir dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 325

65. Hakkari merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun 20-03-2021 01:22:15

66. Sakarya merkezden ben Aylin. Slm web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım 22-03-2021 01:49:05

67. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Slm paylaşımın yeminle güzel, şukuladım , elif yılmaz – 253

68. Bolu merkezden ben emin. Slm web sitesi valla iyi, teşekkürler 07-04-2021 22:52:12

69. Ankara dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Merhaba bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 351

70. Bu konu : ” Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 60

71. Kars dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Merhaba siten ciddiyim hayran edici, sağolun , Gürbüz – 13

72. Merhaba paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

73. Samsun dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 247

74. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

75. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 230

76. Hakkari dan kimler var. Save The Children, GIPHY’de ilginç bir sonuç ortaya koyuyor . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, şukuladım , ali – 22

77. Isparta merkezden ben memo. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 05:00:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link