Kategoriler
Genel

SAYFA 2-3 (Serinin 2. Bölümü), Sevgili Geç Senatörümüz Nancy Schaefer'in Eşi ve Her Şeyden Biri KAN'la birlikte yazdığı “Çocuk Koruma Hizmetlerinin Bozulması İşi” Onbir Sayfasının Tam Raporu Hakkında Sayfa 1-2'den t)

Nancy Schaefer: CPS suçluluğu

Bu YouTube videosunun tam metni: https://np.reddit.com/r/conspiracy/comments/dqnirw/special_report_eleven_pages_of_the_corrupt/

https://www.youtube.com/watch?v=u5fqaaBpTLY

Resim gönder

Birçoğu istismara uğradı, cinsel istismara uğradı, kayboldu ve öldürüldü … isimler olmadan kimsenin umrunda değil kimsenin bilmediği bir şeyle sonuçlandı.

Gürcistan Devlet Senatörü Nancy Schaefer, koruyucu bakım çocukları için mücadele etmek için tavır almaya cesurdu. Şu anki hileli CPS sisteminin “tüccarı” olan, unutulmuş ve her zaman istismara uğramış ve sübyancıların ve seks kaçakçılığının altındaki yeraltı dünyasına cinsel tacizde bulunan avcıları teşvik etmektedir. Birçoğu istismara uğradı, cinsel istismara uğradı, kayboldu ve öldürüldü … isimler olmadan kimsenin umrunda değil kimsenin bilmediği bir şeyle sonuçlandı.

“Çocuk Koruma Hizmetlerinin Bozuk İşi” nin tam raporu: http://fightcps.com/pdf/TheCorruptBusinessOfChildProtectiveServices.pdf.

Nancy Schaefer Georgia Eyalet Senatörü

Resim gönder

“Benim adım Nancy Schaefer. Ben Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Georgia Eyaletindenim. Bu akşam davetli davetiniz için teşekkür ederim. Bu inanılmaz Dünya Aileleri Kongresi'ni beşinci ve Amsterdam'ı mümkün kılan herkese teşekkürler. Bu gece size katılmam ve burada yanlısı bir aile politikasında sizinle birlikte olmak benim için bir ayrıcalık. Çocuk koruma hizmetlerinin sınırsız gücünü sizlerle paylaşacağım. Georgia eyalet senatosunda görev yaptım. Ve dört yıl çalıştıktan sonra, çocuk koruyucu hizmetlerin acımasız ve boşa harcanan eylemlerini gördükten sonra, bu gece kullanacağım CPS'yi de deniyorum. “Çocuk Koruma Hizmetlerinin Bozuk İşi” başlıklı bir rapor yazdım. Rapor bana Senato sandalyeme mal oldu. Raporun bir kopyasını almak isterseniz işte burada. Ancak ÜZERİNDEN KAYBOLMAK ÜZERİNDEN KAYNAKLANMIŞTIR ve BU BİRDİR. ”

Editörün notları: Rahmetli senatör Nancy Schaefer'in bilmediği şey … raporun senato koltuğuna, BT HEDEFİNE VE HUSBAND'ININ KENDİ YAŞANMALARINA KAYIT OLMADI İKİ BURADA YAŞIYOR.

“Çocuk Koruma Hizmetlerinin Bozuk İşleri” Raporu'nun 2. ve 3. Sayfaları – Sevgili Geç Senatör Nancy Schaefer'imiz

“Bu dava boyunca ve Aile ve Çocuk Hizmetleri Departmanı'nın (DFCS) birden fazla yanlış yönetilen vakasıyla ilgilenme süreci boyunca, devletten başka çaresiz ebeveynler ve çocuklarla çalıştım çünkü hiçbir hakka sahip değiller. çevirin. Birçok vaka çalışanından, sosyal hizmet uzmanından, araştırmacıdan, avukattan, hakemden, terapistten ve çocukları “toplayanlar” gibi diğerlerinin acımasız davranışlarına tanık oldum. Georgia eyaletinin her yerindeki kurbanlardan gördüklerim ve duyduklarım karşısında şaşkına döndüm.

Bu raporda, Georgia Aile ve Çocuk Hizmetleri Dairesi'ne (DFCS) odaklanıyorum. Ancak, Ülke genelinde Çocuk Koruma Hizmetleri'nin bozulduğuna ve tüm sistemin neredeyse tamir edilemeyeceğine inanıyorum. İkna oldum ebeveynler ve aileler tehlikelere karşı uyarılmalıdır.

Aile ve Çocuk Hizmetleri Bölümü olarak bilinen Çocuk Koruma Hizmetleri Bölümü

(DFCS) Gürcistan'da ve diğer eyaletlerdeki unvanları, Çocukları almaya ve aileleri ayırmaya dayanan “korunan” bir imparatorluk haline geldi. Bu, sefil durumlardan uzaklaştırılması ve korunmaya ihtiyacı olan çocukların olmadığını söylemek değildir. Bu rapor, “yasal kaçırma” ya yakalanan çocuklar ve ebeveynler, etkisiz politikalar ve bir çocuk işkence ve istismara maruz kaldığı zaman çocuğu veya çocuğu kaldırmayan DFCS ile ilgilidir. (Bkz. Ek A ve Ek B)

İlçemdeki bir ilçede, otuz yedi ailenin özgürce ve korkmadan konuşması için bir toplantı ayarladım. Bu fakir ebeveynler ve büyükanne ve büyükbabaları, DFCS ile acı veren, yürekleri ağrıyor. Acıları çok büyüktü. Ağladılar ve ağladılar. Bazıları çocuklarının nerede olduğunu ve yıllarca onları göremediğini bilmiyordu. İşyerinde "Gestapo" ya şahit oldum ve Çocukların gecenin ortasında, hastanelerin dışında, okul otobüslerinin dışında ve evlerin dışına alındığı aldatıcı koşullara tanık oldum. Bir ilçede, DFCS departmanında ebeveynler ve bireylerden kar amaçlı birçok, birçok ilaç testi gerektiren özel bir ilaç testi işletmesi faaliyet gösteriyordu. Başka bir ilçede çocuklar, olabilecek en kötü suistimallere maruz kaldıklarında kaldırılmadılar.

Maruz kalması nedeniyle, belirli bir DFCS ofisinde çalışanlardan bazıları kovuldu. Ancak, şimdi komşu ilçelerde veya aynı ilçede tekrar rehin alındı. Şu an aldığım çağrılara göre, bu ilçedeki koşullar, işlerinde ışık gösterilmeden önceki uygulamalarına geri dönüyor.

İle çalışmış muhtemelen 300 vaka ülke çapında, İkna oldum Sistemde hiçbir sorumluluk ve sorumluluk yoktur.

Sonuca geldim:

Zavallı ebeveynlerin çoğu zaman çocuklarını kaybetmeyi hedefledikleri için avukat tutacak ve sistemle savaşacak herkesin olmadığı yere sahip oldukları için. Fakir olmak, iyi bir ebeveyn olmadığınız veya çocuğunuzu sevmediğiniz veya çocuğunuzun yabancılara götürülüp yerleştirilmesi gerektiği anlamına gelmez;

• Tüm ebeveynlerin hata yapma yeteneğine sahip olması ve hata yapmanın çocuklarınızın her zaman evden alınacağı anlamına gelmediği anlamına gelmez. Ev mükemmel olmasa bile, evdir; ve bir çocuğun en güvenli olduğu ve ailesinin yanında olmak istediği yer;

• Ebeveynlik sınıfları, öfke yönetimi sınıfları, danışmanlık tavsiyeleri, terapi sınıfları ve üzerinde ve işte sistemde şefkat göstermeyen ebeveynlerin, işteyken ve çocukları onlardan ayrılmadan talep edilmelerinin istenmesi. Bu aylar hatta yıllar alabilir ve duygusal olarak hem çocukları hem de ebeveynleri tahrip eder. Ebeveynler, çocukları daha uzun süre tutmak için kar sağlayan “sistem” ve çocukları geri getirmeme durumundaki “ikramiye” ile mağdur edilir;

• vaka çalışanlarının ve sosyal hizmet çalışanlarının çoğu zaman sahtekarlıktan suçlu oldukları. Kanıt tutarlar. Kanıt üretiyorlar ve ebeveyn haklarını sonlandırmak istiyorlar. Ancak, onlara karşı suçlamalar yapıldığında, suçlamalar göz ardı edilir;

• Ailelerin ayrılmasının bir işletme olarak büyüdüğü, çünkü yerel yönetimler giderek genişleyen bütçelerini dengelemek için vergi mükelleflerinin dolarlarına alışmışlar;

• Çocuk Koruma Hizmeti ve Çocuk Mahkemesinin kararlarını korumak ve fonların akmasını sağlamak için her zaman bir gizlilik şartının arkasına saklanabileceğini. Açık kayıtlar ve "mahkeme saatleri" olmalı! Bakın kim para alıyor?

Resim gönder

Sevgili Geç Senatör Nancy Schaefer'in Yazdığı “Çocuk Koruma Hizmetlerinin Bozuk İşi” Sayfa 2

Resim gönder

Sevgili Geç Senatör Nancy Schaefer'in Yazdığı “Çocuk Koruma Hizmetlerinin Bozuk İşi” Sayfa 3

Editörün notları:

Ebeveyn Olduysanız, Lütfen Bunları Uyarın, (Bu yayınlar gelecekte göndereceğim diğerleriyle rezonansa gireceğinden bunu kaydetmek isteyebilirsiniz)

1. Kim Çocuk Koruma Hizmetlerinin iki ana veli hedefi? Zavallı ebeveynler ve “dikkatsiz” ebeveynler. Bu bağlantılar gösterdi “dikkatsiz” ebeveynler “ihmal” e nasıl “yarılır” ve ÇOCUKLARINIZI TANINMAK İÇİN CPS MÜKEMMEL BİR MÜKEMMELLİK VERMEK!

İkinci tıbbi görüş almak isteyen Kaliforniyalı ebeveyn, CPS tarafından hedef haline geldi. Polis, bebekler için CPS ile “baskın” konusunda çok etkili oldu! VAOV!

Ebeveynler ikinci tıbbi görüşünü aldıktan sonra polis, erkek çocuğu evden uzaklaştırdı

https://www.foxnews.com/health/police-remove-infant-boy-from-home-after-parents-seek-second-medical-opinion

Bunun ebeveynlerin “hataları” ve “ihmal” olabileceğini bilmiyordum ve çocuklarını kaybetmek için şantaj yapılacaklardı… Vay!

Bölge, okul öğle yemeği borçlarını ödemeyi başaramazsa, çocuğunuzun yemek yeme hakkını ihmal ettiği için Bağımlılık Mahkemesine gönderilebileceğini belirten bir mektup gönderdi. ”Sonra bir öğrencinin öğle yemeği borçlarını silmek için teklif verilmesine izin verildi. İlk önce şaşkın mı?

https://www.nbcnews.com/news/us-news/school-district-warned-parents-foster-care-wouldn-t-let-me-n1033271

2. “ Birçok vaka çalışanından, sosyal hizmet uzmanından, araştırmacıdan, avukatlardan, hakimlerden, terapistlerden ve çocukları “toplayanlar” gibi diğerlerinin acımasız davranışlarına tanık oldum… Maruz kaldıkları için, belirli bir DFCS ofisinde çalışanlar kovuldu. Ancak, şimdi komşu ilçelerde veya yine aynı ilçede rehin alındı. ”- Geç Senatör Nancy Schafer.

Tüm sistemin ne kadar bozuk ve kirli olduğunu görmek? Vaka çalışanlar, sosyal hizmet uzmanları, araştırmacılar, avukatlar, hakimler, terapistler ve koruyucu çocukları “toplayan” diğerleri… “bağışlayan” çocuk yetiştiriciliği konusunda CAHOOTS'TA. “Hasat” “tedarik zincirinde” bulunanlar, çocukları canlı hayvan yetiştirici olarak teşvik ediyor, masum, çaresiz çocuklar üzerinde büyük bir kirli eller var.

3. CPS ve hepsi bu çaresiz çocuklardan faydalanmakla ilgili tüm bu sistemde, bu çocukları, YASAĞIDAKİ İNCELEME INHUMAN CPS SİSTEMİNDEN HER PEN KAZANMAK İÇİN Mümkün olduğu kadar uzun süre sistemde tutacaktır.

————————————————– ————————————————– –

3 dakikadan az bir video Hillary’nin “Aile Hakları Topluluğu” ve İki Fatura hakkında bilgi veriyor.

Resim gönder

Hillary’nin “Aile Hakları Topluluğu” ve İki Fatura

https://www.youtube.com/watch?v=Fjcie4ATa3c

Sebep ve sonuçlara bakalım:

Clinton, 1996 yılında Kişisel Sorumluluk ve İş Fırsatı Uzlaşma Yasası imzaladı.

https://aspe.hhs.gov/report/personal-responsibility-and-work-opportunity-reconciliation-act-1996

Evlat Edinme ve Güvenli Aileler Yasası 1997'de Bill Clinton tarafından imzalandı.

https://adoption.com/summary-adoption-and-safe-families-act-of-1997

https://www.govinfo.gov/content/pkg/BILLS-105hr867enr/pdf/BILLS-105hr867enr.pdf

“Evlat Edinilen Çocuklara Evde Kalıcı“ SEVMİYOR ”Sağlandı”

“Özel İhtiyaçlar Çocukları DAHA FAZLA $$$.” WOW! Ve daha fazla faturalandırma fırsatı! Vay

“Asla Denetlenmeyeceksin. Medicaid'i faturalandırabilirsiniz. ”Vay!

“SAYFA 2-3 (Serinin 2. Bölümü), Sevgili Geç Senatörümüz Nancy Schaefer'in Eşi ve Her Şeyden Biri KAN'la birlikte yazdığı “Çocuk Koruma Hizmetlerinin Bozulması İşi” Onbir Sayfasının Tam Raporu Hakkında Sayfa 1-2'den t)” için 46 yanıt

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-11-2019 12:19:40

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 26-11-2019 12:36:20

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 26-11-2019 12:36:35

Bayburt merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-12-2019 11:35:32

Tunceli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-12-2019 06:45:00

Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan vallaha hayran edici, sağolun 05-01-2020 01:53:11

Hakkari merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 09-01-2020 15:27:00

Adıyaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 11-01-2020 20:39:06

İzmir merkezden ben ali. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 11-01-2020 21:02:24

Aksaray merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-01-2020 20:39:52

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-01-2020 21:56:26

Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-01-2020 06:12:36

İzmir merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 06-02-2020 06:55:49

Nevşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-02-2020 19:33:47

Bingöl merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 14-02-2020 20:41:14

Edirne merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 27-02-2020 00:47:07

Aydın merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2020 20:39:12

Bitlis merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler 05-03-2020 16:55:25

Niğde merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 06-03-2020 18:55:03

Antalya merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, saolun 09-03-2020 21:03:40

Antalya merkezden ben banu. Merhaba sayfa inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-03-2020 14:17:56

Denizli merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-03-2020 14:10:58

Kars merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 25-03-2020 09:14:26

Kütahya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, şukuladım 30-03-2020 14:41:23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir