Kategoriler
Genel

Scientology’yi anlamıyorum. Bu kadar kötü olan ne?

Bu soru bana aptalca gelebilir ama 20 yaşındayım. Scientology popüler ve tartışmalı hale geldiğinde çok gençtim. Her zaman ünlülerin birbirinden ayrı tuhaf bir din olduğunu düşünürdüm. Çok çılgın bir şey yok.

Onu bu kadar tartışmalı yapan nedir? Ve neden bu kadar çok ünlü Scientology’yi çekici buluyor ve neden bu kadar çok insan ondan nefret ediyor ve Tom gibi insanları geziyor diyor.

Kaliforniya’yı ziyaret ettiğimde LA’daydım ve bu adam beni işe almaya çalıştı ve binanın içine davet ediyordu. Dürüst olmak gerekirse çok kafam karışmıştı. Sadece ünlülerin katılmasını istediklerini düşündüm.

… lunafox999 tarafından gönderildi
[comments]

“Scientology’yi anlamıyorum. Bu kadar kötü olan ne?” için 12 yanıt

Denizli merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, tebrikler 06-07-2020 14:10:17

Kastamonu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2020 16:47:08

Yozgat merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-07-2020 05:26:36

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-08-2020 12:01:40

Sinop merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-08-2020 11:37:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir