SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur

“SCoPEx,” Stratosferik Kontrollü Pertürbasyon Deneyi “nin kısaltmasıdır ve biyosferi çökerterek yaşayan çoğu insanı ortadan kaldırmak için tasarlanmış, Bill Gates tarafından finanse edilen yeni bir küresel soykırım deneyinin adıdır. Deli bilim adamları tarafından planlanan tehlikeli SCoPEx planı Harvard’da, kahverengi ve siyahların daha hızlı nüfus azalmasını sağlamak için Üçüncü Dünya ülkelerinde kitlesel kürtajları yaygınlaştırmayı onayladığını açıklayan komünist Demokrat cumhurbaşkanı adayı Bernie Sanders’ın soykırım hayallerine tam olarak uyuyor.

Hem SCoPEx hem de Bernie Sander’in öjenik nüfus kontrol şeması, kitlesel histeriyi yaymak ve dünya insanlarını kalan tüm özgürlükleri teslim etmeye ikna etmek için küreselciler tarafından icat edilen sahte, yapay bir kriz olan “iklim değişikliğini” durdurma etiketi altında paketleniyor.

UK Daily Mail, “Bu bir bahçe barakası mucidinin çılgın planı değil” diye yazıyor. “Proje milyarder ve Microsoft’un kurucusu Bill Gates tarafından finanse ediliyor ve Harvard Üniversitesi’ndeki bilim adamları tarafından öncülük ediliyor.”

Gıda mahsullerinin küresel olarak çökmesine neden olan büyük volkanik patlamaları yeniden yaratmak

SCoPEx projesi, 1815 Tambora Dağı patlaması gibi kıyamete yol açan bir yanardağ felaketinin etkilerini, atmosfere o kadar çok parçacıklı madde göndererek “yazsız bir yıl” olarak adlandırılan şeyi üretmeyi amaçlıyor. Gezegende gıda mahsulleri başarısız oldu ve kitlesel açlık ve hastalıklara yol açtı. Bill Gates ve günümüzün çılgın bilim adamlarının yapay yollarla kopyalamak için çalıştıkları şey bu. Ve evet, her şey küresel ölçekte kitlesel açlık, soykırım ve nüfusun azaltılmasıyla ilgili. “

https://www.climate.news/2019-09-06-project-scopex-bill-gates-has-a-plan-to-carry-out-planetary-genocide.html

“SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur” üzerine 12 yorum

1. İstanbul merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 28-09-2020 17:38:48

2. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 30-09-2020 04:29:48

3. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 19-10-2020 05:25:17

Yorum yapın