“SCoPEx,” Stratosferik Kontrollü Pertürbasyon Deneyi “nin kısaltmasıdır ve biyosferi çökerterek yaşayan çoğu insanı ortadan kaldırmak için tasarlanmış, Bill Gates tarafından finanse edilen yeni bir küresel soykırım deneyinin adıdır. Deli bilim adamları tarafından planlanan tehlikeli SCoPEx planı Harvard’da, kahverengi ve siyahların daha hızlı nüfus azalmasını sağlamak için Üçüncü Dünya ülkelerinde kitlesel kürtajları yaygınlaştırmayı onayladığını açıklayan komünist Demokrat cumhurbaşkanı adayı Bernie Sanders’ın soykırım hayallerine tam olarak uyuyor.

Hem SCoPEx hem de Bernie Sander’in öjenik nüfus kontrol şeması, kitlesel histeriyi yaymak ve dünya insanlarını kalan tüm özgürlükleri teslim etmeye ikna etmek için küreselciler tarafından icat edilen sahte, yapay bir kriz olan “iklim değişikliğini” durdurma etiketi altında paketleniyor.

UK Daily Mail, “Bu bir bahçe barakası mucidinin çılgın planı değil” diye yazıyor. “Proje milyarder ve Microsoft’un kurucusu Bill Gates tarafından finanse ediliyor ve Harvard Üniversitesi’ndeki bilim adamları tarafından öncülük ediliyor.”

Gıda mahsullerinin küresel olarak çökmesine neden olan büyük volkanik patlamaları yeniden yaratmak

SCoPEx projesi, 1815 Tambora Dağı patlaması gibi kıyamete yol açan bir yanardağ felaketinin etkilerini, atmosfere o kadar çok parçacıklı madde göndererek “yazsız bir yıl” olarak adlandırılan şeyi üretmeyi amaçlıyor. Gezegende gıda mahsulleri başarısız oldu ve kitlesel açlık ve hastalıklara yol açtı. Bill Gates ve günümüzün çılgın bilim adamlarının yapay yollarla kopyalamak için çalıştıkları şey bu. Ve evet, her şey küresel ölçekte kitlesel açlık, soykırım ve nüfusun azaltılmasıyla ilgili. “

https://www.climate.news/2019-09-06-project-scopex-bill-gates-has-a-plan-to-carry-out-planetary-genocide.html

Author

70 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

3. Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

4. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-09-2020 10:53:58

5. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, tebrikler 14-09-2020 10:58:28

6. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. İstanbul merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, şukuladım 28-09-2020 17:38:48

8. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 30-09-2020 04:29:48

9. Selam herkese sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Kütahya merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 19-10-2020 05:25:17

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 28

12. Kırıkkale dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Selamlar siten inanılmaz güzel, tebrikler , Aylin – 356

13. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 115

14. Merhabalar web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Balıkesir dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Mrb bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 27

16. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Osmaniye dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 405

18. Diyarbakır dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 105

19. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

20. Bilecik dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Merhaba siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 71

21. Malatya merkezden ben . Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 15-12-2020 22:44:44

22. Ankara dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 256

23. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , emin – 478

24. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 22

25. Amasya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, twitter da paylaştım 12-01-2021 00:47:56

26. Zonguldak dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 154

27. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

28. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 276

29. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, saolun , Aylin – 230

30. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 252

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 8

33. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

34. Ardahan merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-03-2021 03:10:53

35. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , doruk – 31

36. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selamlar web siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 179

37. Merhabalar sayfanız valla güzel, teraziye tıkladım

38. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

40. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 16

41. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 125

42. Kocaeli merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 09-04-2021 01:04:12

43. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 449

44. Sinop dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Mrb siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 126

45. Samsun merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 27-04-2021 08:48:51

46. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler , memo – 316

47. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selam siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 162

48. Afyon dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 11

49. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 71

50. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 208

51. Merhabalar web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler

52. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden güzel, face de paylaştım , hatice – 327

53. Hatay merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 16-06-2021 18:14:07

54. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2021 08:20:24

55. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

56. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 372

57. Bu konu : ” SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun , Emine – 431

58. Erzincan dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun , hatice – 4

59. Ordu dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 153

60. Niğde dan kimler var. SCoPEx Projesi, Bill Gates, Güneş ışığını almayalım … çünkü çevre dostudur . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun , – 165

61. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

62. Slm web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

63. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, sağolun 22-07-2021 19:01:28

64. Çankırı merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 28-07-2021 08:54:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link