O zamanlar bir sürü şey oluyordu – Grenada istilası, Jessica Savitch’in fesih edilmesi – ve bence James Watt’ın basın toplantısı da dahil olmak üzere bu faaliyetlerin çoğu sahnelendi.

Bunun için her yere baktım – youtube/vimeo – google, duckduckgo, dogpile. Hiçbir yerde bulamıyor.

Eskiden internette çok kopyası vardı. Bir kopyası olan veya nerede bulunabileceğini bilen var mı? Birinin avukatının isteği üzerine kaldırıldığını tahmin ediyorum.

Bu tarih veya 3 hafta sonra İçişleri Bakanı olarak istifa ettiği tarih civarında herhangi bir TV yayını için youtube’a baktım.

Herhangi bir yardım veya öneri çok takdir edildi.

37 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . Selam siten gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 250

2. Mardin dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . Slm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 345

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

4. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 30-06-2021 18:36:40

5. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-07-2021 00:55:04

6. Kırklareli merkezden ben memo. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 04-07-2021 17:49:22

7. Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden güzel, şukuladım , ali – 499

8. Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 138

9. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz süper ötesi mükemmel, saolun 10-07-2021 20:09:10

10. İstanbul dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . Merhabalar paylaşım valla çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 161

11. Kars dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . selamun aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 491

12. Isparta merkezden ben memo. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 19:57:30

13. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 21:27:18

14. Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

15. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım

16. Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 337

17. Kars merkezden ben ali. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-07-2021 22:53:38

18. Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 466

19. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

20. Osmaniye merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 04-08-2021 19:26:40

21. Rize merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-08-2021 00:25:13

22. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Karabük dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . selamun aleyküm web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , gaye – 479

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 457

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 56

26. Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 30

27. Artvin merkezden ben banu. Mrb paylaşımın cidden mükemmel, tebrikler 29-08-2021 12:52:43

28. Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim iyi, şukuladım , banu – 368

29. Adana dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 157

30. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 04-09-2021 14:30:56

31. Gümüşhane dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . Slm sayfan valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 345

32. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

33. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-09-2021 22:13:36

34. Bu konu : ” Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı ” çok güzel. Selam herkese siten cidden güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 359

35. Ardahan dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 436

36. Düzce dan kimler var. Scrubbed – James Watt, “Bir Siyah, Bir Kadın, İki Yahudi ve Bir Sakat” – video 1983 basın toplantısı . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 350

Write A Comment