[Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı

Merhaba beyler,

başlığından da anlaşılacağı gibi 4-8 hafta önce okuduğum bir yazıyı arıyorum. Sanırım bu denizaltıda yayınlandı, bu konuda yanılıyor olabilirim.

Gönderi, Nasa’da çalışan arkadaşları olan (bunu yanlış hatırlayabilirim), okyanuslarımızın altında yaşayan ve birçok teması nedeniyle hükümet yetkililerimiz tarafından iyi bilinen gizli bir uzaylı türü hakkında bazı bilgiler sızdıran biriyle ilgiliydi.

Kişi bu uzaylıları türümüze karşı dostça (en azından düşmanca değil) ve suyun altında yaşadıklarını anlattı. Çalışana göre, bu uzaylılar su altında nefes alabiliyor ve hareket edebiliyor (serbestçe) ve herhangi bir denizaltıdan daha hızlı. Ayrıca iri gözleri ve cıva gibi görünen gümüş bir teniyle tipik bilim kurgu uzaylılarına benziyorlar. Kaynağa göre boyutları dışında görünüm olarak farklılık göstermezler.

Bu gönderiyi hatırlayan var mı? Silindi mi? Varsa, kopyası olan var mı?

Teşekkürler!

This Post Has 18 Comments

1. mehmet

Artvin dan kimler var. [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı . Selam herkese web sitesi inan ki çok güzel, saolun , mehmet – 89

2. mehmet

Diyarbakır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler 05-02-2021 21:36:05

3. banu

Kayseri merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım 05-02-2021 21:37:16

4. banu

Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, teşekkürler

5. gaye

Bu konu : ” [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha iyi, tebrikler , gaye – 39

6. memo

Kars dan kimler var. [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı . Selam herkese siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 331

7. gaye

Manisa merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 01:53:56

8. banu

merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

9. ahmet

Bu konu : ” [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 169

10. Hasan

Bu konu : ” [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 215

11. ali

Merhaba siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. emin

Antalya merkezden ben emin. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-02-2021 22:19:46

13. doruk

Isparta merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa inanki çok güzel, şukuladım 01-03-2021 21:11:45

14. ali

Hatay merkezden ben ali. Mrb siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 14-03-2021 01:43:33

15. doruk

Bu konu : ” [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 376

16. hatice

selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

17. ahmet

Sinop dan kimler var. [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı . merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, sağolun , ahmet – 324

18. banu

Bu konu : ” [Searching Post/Story] Nasa Çalışan Sızıntısı: Sualtı Uzaylı Yarışı ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 119

Bir cevap yazın