Netflix’te, balıkçılığın çevresel etkileri hakkında Seaspiracy adlı bir belgesel var. Bu BM propagandası, onların totaliter gündemi insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyor, eğer bedava yiyeceğimiz varsa o zaman özgür olmaya daha yakınız, parasal sisteme daha az bağımlıyız, daha az bir işte çalışmaya ihtiyacımız var. daha yüksek bir gücü sevmiyorum.
Gıda tedarikinin tam kontrolünü istiyorlar, bu yüzden BM denizle birlikte herhangi bir kişinin balığa çıkmasını yasaklayacak ve ardından Gates / Bezo türlerinin sürdürülebilirlik konusunda kaygan tiyatroyla balıkçılığı kontrol etmesine izin verecek, deniz ürünleri soygunda satılacaktı. Fiyat:% s.

51 Comments

1. Bartın merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-05-2021 16:39:56

2. Kahramanmaraş dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Merhabalar siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 40

3. Çanakkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 19:50:26

4. Kırklareli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-05-2021 14:01:58

5. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 123

7. Uşak merkezden ben . Merhaba siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-05-2021 17:32:08

8. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım , doruk – 112

9. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 201

10. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla mükemmel, tebrikler , ziya – 195

11. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, tebrikler

12. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, tebrikler , emin – 249

13. Uşak merkezden ben doruk. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım 28-05-2021 07:09:36

14. Kilis dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 57

15. Hakkari dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, sağolun , memo – 282

16. Antalya merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 31-05-2021 17:53:34

17. Ankara dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Merhaba web siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 113

18. Yozgat merkezden ben ziya. Merhaba web siten cidden iyi, face de paylaştım 03-06-2021 01:53:39

19. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 16:11:38

20. Merhaba herkese web siteniz inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 346

22. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, facebookta paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . selam arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 449

24. Niğde merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, sağolun 23-06-2021 05:44:51

25. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 403

26. Bingöl dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 312

27. Amasya merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 24-06-2021 00:33:29

28. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 29-06-2021 04:45:46

29. Gürbüz Reply

Manisa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inanki dikkat çekici, tebrikler 01-07-2021 03:07:48

30. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Şırnak dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Merhaba herkese siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 277

32. Erzurum dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Selam herkese paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 80

33. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 335

34. İstanbul merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 16-07-2021 16:45:46

35. Adıyaman dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, saolun , ziya – 199

36. Zonguldak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım 22-07-2021 18:45:06

37. Rize merkezden ben Emine. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 20:21:39

38. Mardin merkezden ben Hasan. Slm web sitesi vallaha çok iyi, saolun 25-07-2021 18:02:26

39. Siirt dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 303

40. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 245

41. Burdur dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 110

42. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 328

43. Hakkari dan kimler var. Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. . Merhaba herkese siten valla güzel, linkedinde paylaştım , banu – 437

44. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 346

45. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

46. Slm sayfan cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Bu konu : ” Seaspiracy, BM propagandasıdır – Bankacılar, insanların okyanustan bedava yiyecek almasını istemiyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 410

48. Slm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

49. İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 26-09-2021 18:49:53

Write A Comment