Kategoriler
Genel

Seattle ve Portland.

Son zamanlarda Amerika’nın dört bir yanından canlı akış yayınlarını izliyorsanız, çoklu yayın akışlarını paylaşan birkaç kişinin olduğunu fark edeceksiniz. Demek istediğim, bir kişi canlı video akışı yapan diğer kişilerden birden fazla video akışı yapıyor. Bu, birkaç farklı protesto görmenizi sağlar ve sesi eylemi olana koyarlar.
Şimdi komploya. Çoğu akarsuyun tepesinde yer alan seattle ve portland’ın artık bu hareketler için ana itici güç olduğuna inanıyorum. 2 gün önce seattle kendi “özerk” bölgelerine başladı. Dün gece orada nerede seattle protestolar bulabilirsiniz 11:00 ‘den kadar yerel alanlar için yerel saat am. Ben bulabildiğim tek akarsu her ekranda portland vardı. Portland ne yapmaya çalışıyordu? Portland da aynı şeyi yapmaya çalışıyordu, çitleri zorluyor ve barikatlar kuruyorlardı, ancak polis isyan kontrol mühimmatlarını ateşledi ve oradan sakinleşti.
Hatta Washington Valisi’ne Trumps tweetleri bile görebilirsiniz. Şimdi otonom bölgeler ve gerçekten neler olup bittiğiyle ilgili çok fazla yanlış bilgi olduğuna inanıyorum ama aynı zamanda bu alanlardan gelen video ve bilgiler durmuş gibi görünüyor.
Şimdi belki yanılıyorum ve bu alanlar için çok fazla trafik olan Facebook sayfaları olduğundan eminim ama FB kullanmıyorum. Bu yüzden protesto yayınları için kontrol ettiğim alanlar. Youtube, Twitch, Periscope ve Twitter.

“Seattle ve Portland.” için 11 yanıt

Balıkesir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım 11-06-2020 21:05:07

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 12-06-2020 00:29:48

Bursa merkezden ben ziya. Selamlar sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-06-2020 18:39:27

Niğde merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 20-06-2020 07:21:29

Düzce merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-07-2020 21:02:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir