Bu sefer iyi organize edilmiş bir teorim yok. Sadece ileride ne olacağını görünce gerçekten üzülüyorum. Küresel sınıfçılık, STK kontrolü, düşük ücretler, uluslararası yetenek rekabeti, otomasyon, totalitarizm vb.

Belki de bu yoldan kaçmamak, ama bu kadar perişan olmamak için seçenekler nelerdir?

Evlerimizi ve barınaklarımızı ödeyelim ki çok “ihtiyacımız” olmasın? İşimizin bizi yanlış düşünmeye bırakması durumunda bağımsız gelir kaynakları bulabilir miyiz? Merkezi topluluk araçlarını kullanmayı bıraksınlar, böylece manipüle etmeye devam edemezler?

Bazen hava çok çabuk kararmayacağını umuyorum. Diğer zamanlarda umutsuz hissediyor.

Author

13 Comments

1. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Seçenekler nedir? . Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 143

2. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa ciddiyim iyi, şukuladım

4. Bu konu : ” Seçenekler nedir? ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten iyi, facebookta paylaştım , banu – 390

5. Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Sakarya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-03-2021 01:50:00

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Seçenekler nedir? . Merhabalar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sağolun , emin – 157

9. Bu konu : ” Seçenekler nedir? ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 39

10. Bitlis dan kimler var. Seçenekler nedir? . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, sağolun , gaye – 277

11. Zonguldak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 10-04-2021 13:09:51

12. Edirne dan kimler var. Seçenekler nedir? . Mrb web siteniz inanki çok iyi, sağolun , ziya – 135

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link