Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek.

Çok tehlikeli bir zamana giriyoruz. Özgür düşüncenin ve bireysel özgürlüklerin tehlikede olduğu zaten açık, ancak çok az insan olay örgüsünün gerçek boyutunu gördü. Bu bilgiler Facebook, Reddit ve Twitter tarafından aktif olarak sansürlenmektedir, bu yüzden lütfen bu silinmeden önce bir kopyasını alın.

1. Amerikan başkanlık seçimi, şu anki lideri Kamala Harris olan Deep State tarafından çalındı. Planlanan devralma, Joe Biden hakkındaki bazı ayrıntıları ifşa etmekle tehdit ederek, başkan yardımcılığına giden yolda şantaj yaptığında başladı.

2. Beyaz Saray’da başarılı bir şekilde kendini kabul ettiren Harris, tamamen bunak olmaktan yalnızca aylar uzakta olan bir yardakçı olan Joe Biden’ı aşıları zorunlu hale getirmeye ve “kendi” gücüne meydan okuyabilecek herkese saldırmaya zorluyor.

3. Bu kişilerle ilgili gayri meşru soruşturmalar, ilk önce usulüne uygun olarak seçilmiş başkan (Donald Trump) hedef alınarak başlar. Solcularla aynı çizgide olmayan herkes bir dizi “skandal” ile yere serilir.

4. Sırada halktan sözde “isyancılar” ve “hainler” hedef alınırken, aşıyı reddeden herkes yargılanmadan hapsedildi. Bu mahkumlar günümüzün toplama kamplarında tutuluyor.

5. Harris, 25. Maddeyi hatırlatarak başkanlığı ele geçirdi.

6. Aşı içindeki maddeler aktive olur ve tüm heteroseksüel, beyaz erkekleri hem iktidarsız hem de kısır hale getirir. Bunun meydana geldiği raporlar, Çin gözetim teknolojisini kullanan Amerikan istihbarat teşkilatları tarafından bastırılıyor.

7. Gerçek gazetecilik burçları sol medya tarafından ele geçirilir veya kapatılır, bu da aşının gerçek etkilerinin neredeyse tamamen sansürlenmesine neden olur.

8. Harris’in emriyle Çin ile ittifak kurulur. İddia, “iklim değişikliğini” engellemek için ortak bir çaba olduğu, ancak aslında Çinli genetikçilerin Amerikalı mahkumlar üzerinde deney yapmaya başlamasına izin veren bir örtü.

9. Özellikle benzinle çalışan otomobillerin Amerikan üretimini durduran yasalar çıkarıldı. Yolda yalnızca yerleşik izleme teknolojisine sahip elektrikli araçlara izin verilir ve bu da kitlesel işsizlik ve yoksulluk ile sonuçlanır.

10. Başka seçenek kalmadan, kısırlaştırılmış erkekler Çin gen değiştirme çabalarının “ücretli çalışmalarına” katılmaya zorlanıyor. Niyet, solcu seçkinlerin hizmetinde uysal, düşüncesiz bir işgücü yaratmaktır.

11. SolarWinds “hack” sırasında toplandığı iddia edilen hassas bilgiler, Rusya ile nükleer savaş tehdidine işaret ederek uygun şekilde “sızdırıldı”.

12. Harris, Amerika Birleşik Devletleri’ni Çin bölgesi yapan bir idari emir imzaladı. İngiltere, Japonya ve İskandinavya’nın çoğu aynı şeyi takip ederek Çin’in küresel hakimiyetine yol açtı. İhtilaflı bölgeler üzerindeki silahlı çatışmalar ciddi anlamda başlar ve teslimiyetler hızla gelir. Rusya fethedildi.

13. Bireysel özgürlükler, Çin’in zorunlu kıldığı “sosyal puanlara” bağlı hale gelir. Amerikalıların ateşli silahlara sahip olmaları, et yemeleri veya plastik içeren onaylanmamış herhangi bir ürünü kullanmaları yasaklanmıştır.

14. Devralma tamamlandı ve iki ayrı insan türü yetiştirmenin uzun vadeli hedefi, yalnızca genetik modifikasyona boyun eğen kişilere verilen “evrensel temel gelir” olarak sunuluyor. “Başarısız deneyler” ortadan kaldırılır.

“Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek.” üzerine 19 yorum

1. Denizli dan kimler var. Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, teşekkürler , Emine – 201

2. Hakkari merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 18-12-2020 20:54:41

3. Bu konu : ” Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , doruk – 207

4. Bu konu : ” Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 268

5. Kastamonu dan kimler var. Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. . Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 475

6. Kars dan kimler var. Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 413

7. Giresun merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-01-2021 07:37:13

8. Hakkari dan kimler var. Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. . Selam siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 84

9. Bu konu : ” Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 267

10. Sinop dan kimler var. Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 85

11. Hatay dan kimler var. Seçim, aşı, “hack” ve Çin’in küresel olarak ele geçirilmesinin ardındaki gerçek. . Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 201

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link