Başka hiç kimse seçimin hileli olduğuna ve Trump’ın kazandığına gerçekten inanıyor mu, ancak aynı zamanda insanların tweet’lerine ve diğer şeylerine verdiği yanıtları okuyarak çılgınca hissediyor mu? Tek olamam lol insanlar bunu inatla nasıl reddediyor? Dolandırıcılığı araştırmayacaksak, seçimin sonucunu değiştirecek kadar hile olmadığını nereden bileceğiz? Adayınızın haklı olarak kazandığına güvenle inanıyorsanız, neden her oylamanın bunu kanıtlamasını istemeyesiniz? Mantıklı olsun 😩

Author

27 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

2. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, şukuladım

3. Selamın aleyküm sayfan cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Aydın dan kimler var. Seçim dolandırıcılığı . Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 479

5. Karabük dan kimler var. Seçim dolandırıcılığı . Slm sayfan ciddiyim mükemmel, teşekkürler , ali – 346

6. Rize merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-01-2021 18:35:15

7. Bu konu : ” Seçim dolandırıcılığı ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 257

8. Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Isparta dan kimler var. Seçim dolandırıcılığı . Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 54

10. Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, twitter da paylaştım 17-01-2021 15:31:07

11. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten yeminle güzel, şukuladım 20-01-2021 11:34:00

12. Bu konu : ” Seçim dolandırıcılığı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 25

13. Isparta dan kimler var. Seçim dolandırıcılığı . Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 429

14. Hatay dan kimler var. Seçim dolandırıcılığı . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 327

15. Merhaba web siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Kilis merkezden ben ali. Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım 11-02-2021 09:01:47

17. Bu konu : ” Seçim dolandırıcılığı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 290

18. Bu konu : ” Seçim dolandırıcılığı ” çok güzel. Selam herkese siten cidden hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 204

19. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun

20. Ağrı merkezden ben memo. Mrb sayfan vallaha güzel, sağolun 14-03-2021 03:18:26

21. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, saolun

22. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-03-2021 01:40:03

23. Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

24. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2021 19:22:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link