Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu?

MSM’nin çoğu, bu anlatıyı seçim gecesinde zorluyordu. Neden? Bizi tüm bu saçma seçim sayılarının yasal olduğunu düşünmeye programlamak için bunun gerçekten doğru olduğuna inanmamızı istediler. Bu kadar çok delil ve tanıklığın ortaya çıkmasını beklememiş olmalılar. Ya da belki öyleydiler? Belki bu daha büyük bir planın parçasıdır? Sik beni

“Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu?” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 137

2. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. Merhaba paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 368

3. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 288

4. Van dan kimler var. Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? . Selam herkese siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 232

5. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 38

6. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 429

7. Van merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 17:41:53

8. Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-12-2020 17:42:42

9. Kocaeli dan kimler var. Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? . Slm paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 236

10. Eskişehir dan kimler var. Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? . Slm siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım , emin – 463

11. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , – 68

12. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 42

13. Antalya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-01-2021 11:46:42

14. Yozgat merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, tebrikler 04-02-2021 20:31:50

15. Bu konu : ” Seçim gecesi, MSM neden “posta ile sandık numaraları Demokratların lehine olacak” anlatısını zorluyordu? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden mükemmel, tebrikler , doruk – 31

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link