Seçim Günü Ne Olursa Olsun, 2022 Seçimlerinin Kilitlenmeyi Destekleyen Politikacılara Karşı Büyük Bir Tepki Göreceğini Tahmin Ediyorum

Trump muhtemelen 2020’de kaybedecek ve Demokratlar evi çok iyi tutabilir ve senatoyu alabilir.

Ancak, Trump Derangement Sendromundan kaynaklanan toz çöktüğünde, birçok insan Kilitlemelerle yaşadıkları muazzam BS seviyesini görebilecek ve 2022, tecrit savunucularının kıçlarını kendilerine teslim edeceği yıl olacak, en azından mor eyaletler.

Whitmer, bir grup yerel ve federal politikacı gibi kadeh kaldırıyorsun.

İnsanlar, kilitlenmelerin ekonomiye verdiği zararı tam olarak gördüklerinde, birçokları, özellikle de Trump’ın resimden çıkarılmasıyla, sorun savunucuları görecek.

Umuyorum ki, bir Biden başkanlığı, bazı insanların gerçekte ne kadar becerildiklerini fark etmelerine izin verecek ve aslında bu sadece turuncu adam bunu yapan turuncu adam değildi.

Ayrıca Güney Dakota gibi tecrit edilmeyen devletler patlama yaşarken, kendilerini hapishaneye dönüştüren eyaletler (New York, Michigan, California, vb.) İşletmeler ve kaçan insanlar nedeniyle tamamen batacak.

Cuomo ve Whitmer, o zamana kadar tam NWO’ya gitmemiş olduğumuzu varsayarsak, önümüzdeki yıllarda son derece kötü izlenecekler.

“Seçim Günü Ne Olursa Olsun, 2022 Seçimlerinin Kilitlenmeyi Destekleyen Politikacılara Karşı Büyük Bir Tepki Göreceğini Tahmin Ediyorum” üzerine 18 yorum

1. Bolu merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-10-2020 17:50:51

2. Tokat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 08-10-2020 19:25:59

3. Edirne merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 08-10-2020 22:19:15

4. Kilis merkezden ben Aylin. Mrb sayfan valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-10-2020 06:29:33

5. Malatya merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, saolun 11-10-2020 11:07:11

6. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba web siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım 11-10-2020 11:07:14

7. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-10-2020 11:12:58

8. Bu konu : ” Seçim Günü Ne Olursa Olsun, 2022 Seçimlerinin Kilitlenmeyi Destekleyen Politikacılara Karşı Büyük Bir Tepki Göreceğini Tahmin Ediyorum ” çok güzel. Slm web siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 134

9. Çankırı dan kimler var. Seçim Günü Ne Olursa Olsun, 2022 Seçimlerinin Kilitlenmeyi Destekleyen Politikacılara Karşı Büyük Bir Tepki Göreceğini Tahmin Ediyorum . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 219

10. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, sağolun 18-10-2020 06:03:09

11. Bu konu : ” Seçim Günü Ne Olursa Olsun, 2022 Seçimlerinin Kilitlenmeyi Destekleyen Politikacılara Karşı Büyük Bir Tepki Göreceğini Tahmin Ediyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 124

Yorum yapın