Biden bu seçimde hile mi yaptı? Kesinlikle.

Putin 2016 seçimlerine müdahale etti mi? Kesinlikle.

En büyük dolandırıcılık nedir biliyor musunuz? Seçim yok, seçim var. Yine de, tahmin edin ne zaman dışarı çıkıp “oyları sallamak” “sesimizi duyurmak” öğretildi? Fark etmezler. Sonunda sol yok, sağ yok, sadece biz onlara karşıyız ve biz hangi kuklanın görevde olduğu ve onların hangi devlet destekli tiyatroları oynadıkları konusunda savaştığımız sürece onlar kazanmaya devam edecek.

Seni ya da beni umursamıyorlar, ama bir gündemleri var ve bu gündem bu gezegende senden ve benden çok daha az.

Eskiden Hristiyandım ve zaman zaman dünyanın durumuna bakıyorum ve kendi kendime “İsa’nın dünyanın kurtarıcısı olduğuna inanmayı bırakmanın zamanı geldi” diye düşünüyorum ama İncil’in nereden geldiğine baktığımda birçok kez isim değişti ve daha da önemlisi, Francis Bacon’un kolonizasyon şemasındaki yol gösterici ruhu nasıl kabul ettiği kendi gematria markasını benim için yaptı.

Gematria. Bize karşı en büyük araçları, düz bir sitede gizlenmiş, matematik, sayıların gücü, gezegen ve astrolojik büyülere dayanan dinler; ve bu bir sır değil. Bu mistik güçlerin en başından beri hükümetin en yüksek kademelerinde ön saflarda yer aldığını görmek için kişinin sadece rosacrucian usta mason cehennem ateşi kulübü üyesi Benjamin Franklin’in beğenilerine başvurması yeterlidir.

Haber, ne ölçüde senaryolaştırıldı, artık emin değilim, ancak yaptıkları ve insanlık üzerine yerleştirdikleri bu sayısal büyüler ve ritüeller düz sitede gizlidir, bu yüzden George HW Bush’un tam 147 gün sonra öldüğü gerçeği gibi şeyler bulacaksınız. oğulları George W Bush’un 72. doğum günü, aynı George Bush, 147 pencereli Beyaz Saray’da inşaat başladıktan sonra 56.147 doğdu, 147. Tabur’da görev yaptı ve gematria’da 147’ye denk gelen Jimmy Kimmel şovunda görünecekti – aynı şifrede George W. Walker Bush’un toplamları 147’ye ulaştı, aşıyı almasının nedeninin beyzbol oyunlarına geri dönmek olduğunu ilan edecekti, alıntıladığım videomda tam olarak bu ifade 147’ye çıkıyor.

Her zaman ayrıntılarda şeytanlar derler, o yüzden gelin ve ne keşfettiğimi görün ve hep birlikte bu bulmacayı çözmek için birlikte çalışabiliriz. Çünkü bence bir şeylerin yaklaştığını hisseden birkaç kişiden fazlası var.

Ekleyeceğim, niyetim herhangi bir gündemi zorlamak değil, bir tane var, her zaman doğruyu söylemek oldu, bu yüzden kendi inancım hakkında sahip olduğum şeyi keşfettiğimde, Ne kadar zor olursa olsun, koydum. orada

İyi şanslar arkadaşlar, tüm noktalarıma, bulgularıma veya sonuçlarıma katılabilirsiniz veya katılmayabilirsiniz, ancak umarım videolarıma bir şans verirseniz, en azından bunlara koyduğum sıkı çalışmayı takdir edersiniz, özellikle de bunu yapan birinden geliyor. Video çekerken ne yaptığı hakkında hiçbir fikri yok.

Teşekkürler!

benim kanalım

29 Comments

1. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 244

2. Aydın dan kimler var. Seçim hileliydi . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 173

3. Aydın merkezden ben banu. Mrb web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2021 04:04:49

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. Selam web siten gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 262

5. Selamlar sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

6. Denizli dan kimler var. Seçim hileliydi . Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 257

7. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , doruk – 122

8. Bartın merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 23:53:45

9. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-06-2021 02:02:37

10. Balıkesir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler 24-06-2021 03:52:28

11. Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-06-2021 05:37:01

13. Selam web siten süper ötesi güzel, teşekkürler

14. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Seçim hileliydi . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 259

15. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 321

16. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla güzel, saolun , ziya – 252

17. Isparta merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 12:53:58

18. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, tebrikler , ziya – 113

19. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 287

20. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 02:10:49

21. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 358

22. İstanbul merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi inan ki güzel, tebrikler 28-08-2021 08:25:19

23. Adana merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-08-2021 20:09:46

24. Bu konu : ” Seçim hileliydi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 145

25. Bingöl merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, teşekkürler 04-09-2021 01:54:44

26. merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

27. Mardin dan kimler var. Seçim hileliydi . Merhaba sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 67

28. Kırıkkale dan kimler var. Seçim hileliydi . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım , mehmet – 149

29. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım 23-09-2021 22:38:01

Write A Comment