Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı

Muhtemelen bir bok demek değildir ama Trump 1 puan farkla kazanır. İlginç olduğunu düşündüm çünkü kendi yaşam sahnelerimden başka bir şey hayal etmedim. Ama geçmişte görkemli rüyalar gördüm. Nasıl yapılacağını biliyorum, sadece istemiyorum çünkü içinde yaşadığımız gerçeklikten rahatsız oluyorum.

“Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı” üzerine 35 yorum

1. Bitlis merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, şukuladım 04-11-2020 22:06:45

2. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 349

3. Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 05-11-2020 06:02:17

4. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 414

5. Giresun merkezden ben emin. Mrb sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-11-2020 08:05:33

6. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 201

7. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Selam sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 374

8. Kilis dan kimler var. Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı . Mrb sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 429

9. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-11-2020 13:44:33

10. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 487

11. Niğde dan kimler var. Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı . selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, saolun , emin – 304

12. İzmir dan kimler var. Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı . Slm web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler , hatice – 412

13. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden çok iyi, tebrikler , – 356

14. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 34

15. Afyon merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-12-2020 22:13:53

16. Kütahya dan kimler var. Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , – 4

17. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , ali – 261

18. Bursa merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, tebrikler 11-01-2021 20:00:34

19. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 143

20. Gaziantep dan kimler var. Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı . Mrb paylaşımınız valla iyi, tebrikler , banu – 233

21. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım vallaha mükemmel, teşekkürler 19-01-2021 01:19:40

22. Yalova merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 19-01-2021 13:56:23

23. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 380

24. Nevşehir merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-02-2021 06:13:50

25. Bu konu : ” Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, sağolun , Hasan – 256

26. Kayseri dan kimler var. Seçim rüyası gibi bir önsezi vardı . Selam paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım , ziya – 153

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link