Başkanlık seçiminin sonuçları dolandırıcılık ve / veya müdahalenin sonucu olsaydı, Pearl Harbor’dan bu yana ABD’ye yapılan en büyük saldırı olurdu; olur cüce 9/11 hem ölçeği hem de etkileri açısından ..

Sorun burada yatıyor. koz iddialar dolandırıcılık ve ekibi, yabancı müdahale fikrine her şeyi dahil etti, ancak yanıtı iddia ettiği eylemlerle orantılı değil. Kararlı davranmak yerine, yalnızca öfkeli tweetlere ve öfke nöbetlerine katkıda bulunarak yanıtı kişinin ellerine bırakıyor. mutlak en kötü mümkün savunucular. Bu, FDR’nin Pearl Harbor’dan sonra birkaç yelkenli gemiyi taciz ederken yalnızca bir telgraf akışı göndermesine benzer. Kido Butai.

Demek istediğim, eğer kendisinin ve yardımcılarının iddiaları doğruysa, iki kez başarısız oldu: yaklaşık 80 yıldır Amerikan çıkarlarına yönelik en büyük saldırıyı engelleyemedi ve orantılı bir şekilde yanıt vermedi ve meşru olmadığını iddia ettiği sonucun devam etmesine izin verdi. arkaya yaslanıp tweet atıyor. Bana iki şeyden birini söylememiş olması: A: nihayetinde iktidarsızdır, Amerikan demokrasisine yönelik varoluşsal bir tehditle başa çıkma zorluğunun üstesinden gelemez veya B: o bilir dolandırıcılık ve / veya müdahale suçlamaları saçmadır ve ne için gerçek bir gerekçe sunmaz ister yapmak (ikinci bir terime hizmet etmek).

Her iki olasılık da onu iyi göstermez ve her iki olasılık da konumuna tamamen değmediğini gösterir. Aslında, istemek Trump, dolandırıcılığa / müdahaleye bir yanıt olarak sıkıyönetim ilan edecek ve / veya İsyan Yasası’nı uygulamaya koyacak, temelde ona, ülkeyi daha ilerideki saldırılardan korumak için topu düşürmesi veya gerektiğinde hızlı ve orantılı yanıt vermesi için bir şans daha vermek istiyor. aslında meydana gelir ..

Author

22 Comments

1. Bu konu : ” Seçim sahtekarlığı / müdahale öncülüyle ilgili nihai sorun … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , doruk – 223

2. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. Gümüşhane dan kimler var. Seçim sahtekarlığı / müdahale öncülüyle ilgili nihai sorun … . Merhaba paylaşımın yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 74

4. Artvin merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım 19-12-2020 11:42:29

5. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız valla iyi, sağolun 21-12-2020 01:41:06

6. Merhaba herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

7. selamun aleyküm siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

8. Kayseri merkezden ben Emine. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, saolun 10-01-2021 16:58:40

9. Denizli dan kimler var. Seçim sahtekarlığı / müdahale öncülüyle ilgili nihai sorun … . Mrb sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 276

10. Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Antalya dan kimler var. Seçim sahtekarlığı / müdahale öncülüyle ilgili nihai sorun … . Merhaba sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 436

12. Hatay dan kimler var. Seçim sahtekarlığı / müdahale öncülüyle ilgili nihai sorun … . Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 475

13. Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

14. Malatya merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler 19-01-2021 23:47:21

15. Kırşehir merkezden ben . Slm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 23-01-2021 18:24:23

16. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, saolun

17. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun

18. Siirt dan kimler var. Seçim sahtekarlığı / müdahale öncülüyle ilgili nihai sorun … . Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, saolun , gaye – 376

19. Kırklareli merkezden ben mehmet. Mrb siteniz gerçekten güzel, saolun 22-02-2021 01:33:49

20. Bu konu : ” Seçim sahtekarlığı / müdahale öncülüyle ilgili nihai sorun … ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler , gaye – 156

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link