Bu sayfanın her yerinde sahtekarlığa işaret eden gönderiler görüyorum. MSM hakkındaki tek hikâye, kanıtların / cumhuriyetçilerin inkar edildiğini belirtiyor. Burada benzer yorumlar var. Açıkçası MSM güvenilir değil. Ama sonuçta çözülmesi gereken çok şey var.

Hepimizin önyargıları var ve bu gerçek. Fakat araştırmasını yapmış ve konu hakkında görece tarafsız kalmaya çalışan biri, bana Cumhuriyetçilerin gerçekten bir şeylerin peşinde olup olmadığı konusunda biraz fikir verebilir mi? Ve ondan bir şey çıkma ihtimali nedir?

Author

19 Comments

1. Antalya merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 23:33:49

2. Ankara merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 05-12-2020 23:34:15

3. Artvin dan kimler var. Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? . Merhaba sayfanız cidden hayran edici, saolun , gaye – 461

4. Ankara merkezden ben ali. Selam herkese sayfa cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:03:26

5. Artvin merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-12-2020 19:20:48

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 452

7. Bu konu : ” Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran edici, teşekkürler , ali – 435

8. Çanakkale dan kimler var. Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? . Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 169

9. Isparta merkezden ben ali. Slm sayfanız vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 19-12-2020 06:09:34

10. Çorum merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 22:03:41

11. Bu konu : ” Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 477

12. Afyon dan kimler var. Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 474

13. Rize dan kimler var. Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? . Selam herkese siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , gaye – 3

14. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? . Selamlar siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 216

15. Selamın aleyküm web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

16. Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 14-02-2021 22:38:15

17. Bu konu : ” Seçim sahtekarlığına ilişkin burada genel fikir birliği nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, şukuladım , doruk – 27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link