Kutuplar kapandıktan sonra, aldığımız oy pusulalarında kaç tane postalandığımızı neden açıklamıyoruz? Bunların sonuçları değil, sayılacak kaç tane var.

Ayrıca sadece sırıkların kapatılmasıyla alınan oy pusulalarının sayıldığından emin olalım. Pazartesi günü kutuplara gitmek için yürümeye başladığımı söyleyemem ama yaklaştıktan sonra geldim ki yine de oy vereyim!

… Albator_H tarafından gönderildi
[comments]

Author

42 Comments

1. Çanakkale merkezden ben emin. selamun aleyküm siten cidden hayran edici, tebrikler 08-02-2021 20:33:00

2. Kars merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 20:41:26

3. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , emin – 254

4. Gürbüz Reply

Mrb siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım

5. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım

6. Adıyaman dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selam web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

7. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-02-2021 23:50:37

8. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun 08-02-2021 23:51:22

9. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun

10. Çankırı dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selam sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 190

11. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok güzel, tebrikler , banu – 450

12. Yozgat dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, tebrikler , ahmet – 202

13. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 439

14. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 223

16. Batman dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 378

17. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım 12-03-2021 19:15:46

18. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 14-03-2021 01:37:18

19. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, şukuladım , doruk – 270

20. Burdur dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Slm siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 259

21. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 273

22. Kars dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selam herkese paylaşım vallaha çok iyi, teşekkürler , ali – 267

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , – 194

24. Merhabalar siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım

25. Karabük dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Merhabalar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 220

26. Sakarya merkezden ben ali. Selam sayfan gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 06-05-2021 05:34:24

27. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

28. Burdur dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Merhabalar sayfanız süper ötesi iyi, face de paylaştım , Aylin – 286

29. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

30. Artvin dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 61

31. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Selam sayfa cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 41

32. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

33. Denizli dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 380

34. Selamlar web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 149

36. Tokat dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selamlar sayfa yeminle güzel, teraziye tıkladım , – 395

37. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki güzel, tebrikler , emin – 47

38. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 223

39. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 28

40. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 264

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link