Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey.

Kutuplar kapandıktan sonra, aldığımız oy pusulalarında kaç tane postalandığımızı neden açıklamıyoruz? Bunların sonuçları değil, sayılacak kaç tane var.

Ayrıca sadece sırıkların kapatılmasıyla alınan oy pusulalarının sayıldığından emin olalım. Pazartesi günü kutuplara gitmek için yürümeye başladığımı söyleyemem ama yaklaştıktan sonra geldim ki yine de oy vereyim!

… Albator_H tarafından gönderildi
[comments]

“Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey.” üzerine 14 yorum

1. Kars merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 20:41:26

2. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , emin – 254

3. Adıyaman dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selam web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 462

4. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-02-2021 23:50:37

5. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun 08-02-2021 23:51:22

6. Çankırı dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . Selam sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 190

7. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. Selam siteniz inanki çok güzel, tebrikler , banu – 450

8. Yozgat dan kimler var. Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, tebrikler , ahmet – 202

9. Bu konu : ” Seçim sorununun çözülmesi kolay bir şey. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun , ali – 439

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link