Kategoriler
Genel

Seçim tuhaflığı

Ben bir Trump destekçisi değilim ve ben de bir Biden destekçisi değilim. Birçok insanın Biden’ı gerçekten sevmemelerine rağmen, elbette Kasım ayında onun için oy kullanacaklarını söylediğini görüyorum. Öyle bir polis gibi hissediyorum, burda bok sandviçini yersin, ama bu avokado var. TPTB bu noktada bize gülüyor.

Dünyadaki bu çılgın zamandan çıkacağını hiç düşünmediğim bir şey, kendimi sağ kanat ideolojisiyle daha fazla özdeşleştirmeye başladığım. Serbest konuşmaya inanıyorum ve bunun bu noktada tartışmalı bir görüş olduğuna inanamıyorum. Son zamanlarda NESARA’yı da öğrendim. Çoğunlukla açık bir zihnim olsun istiyorum ve herhangi bir yozlaşmış partinin ön pozisyonunun bana düşünmeme ve düşünmeme izin verdiğimi söylemesini ve bazı liberallerin bahsettiğim şeylere karşı herhangi bir zihniyete sahip olmasını istemiyorum demek çılgın bir Trump destekçisiyim.

Ama şimdi işler çok çılgınlaşıyor ve bu kadar çok şirketin, “haber” çıkışlarının, bu web sitesinin vb. Hepsi Trump’a açıkça karşı çıkıyor ve bu da ya Q’nun bir değeri ya da NESARA olayı doğru, ya da Trump derin devletin bir parçası olamamak doğru … idk! BLM bağışlarının doğrudan Demokrat parti için bir finansman aracı olan mavi hareketlerle gerçekleştiğinden bahsetmiyoruz bile.

Tek bildiğim, güç sahibi insanlar tarafından büyük ölçüde zorlanan bir gündemin ne kadar fazla görüldüğünü gördüğümde, benimle daha fazla oturmuyor. Trump’ı sevmiyorum, ama her zaman insanları rahatsız etmek için gerçekten gülünç bir yüz olduğunu ve gerçekten önemli olan hiçbir şeye odaklanmadığını düşündüm. Ben de her zaman bir çoğunun bir eylem olduğunu ve kendini sunduğundan çok daha akıllı olduğunu düşündüm. Akıllı hiçbir şekilde iyi anlamına gelmez, ben sadece onun kendisini sunduğu ama kimin bildiği kadar salak olduğuna inanmadım. Her zaman aptalmış gibi davranabilirsin, ama asla zeki gibi davranamazsın. Çocukları göründüğü kadar kötü, iyi konuşuluyor ve açıkça eğitiliyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sadece bir oyalama olan daha fazla şey tarafından kör edildim mi? Trump’ın gizli bir derinlik karşıtı devlet planına sahip olma olasılığı var mı, yoksa eylemleri gündemde olan şeyle aynı doğrultuda mı? Ben tamamen kulağım ve eğer varsa fikirlerinizi, kanıtlarınızı ve düşüncelerinizi duymayı umuyorum.

… merfern tarafından gönderildi
[comments]

“Seçim tuhaflığı” için 25 yanıt

Denizli merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:11:16

Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler 11-07-2020 21:06:08

Sakarya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, teraziye tıkladım 27-07-2020 17:33:04

Çankırı merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 21:57:09

Sinop merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 14-08-2020 04:37:40

Artvin merkezden ben Aylin. Selam siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 15:27:42

Batman merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım 04-09-2020 16:20:57

Kars merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 09-09-2020 04:26:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir