Ben bir Trump destekçisi değilim ve ben de bir Biden destekçisi değilim. Birçok insanın Biden’ı gerçekten sevmemelerine rağmen, elbette Kasım ayında onun için oy kullanacaklarını söylediğini görüyorum. Öyle bir polis gibi hissediyorum, burda bok sandviçini yersin, ama bu avokado var. TPTB bu noktada bize gülüyor.

Dünyadaki bu çılgın zamandan çıkacağını hiç düşünmediğim bir şey, kendimi sağ kanat ideolojisiyle daha fazla özdeşleştirmeye başladığım. Serbest konuşmaya inanıyorum ve bunun bu noktada tartışmalı bir görüş olduğuna inanamıyorum. Son zamanlarda NESARA’yı da öğrendim. Çoğunlukla açık bir zihnim olsun istiyorum ve herhangi bir yozlaşmış partinin ön pozisyonunun bana düşünmeme ve düşünmeme izin verdiğimi söylemesini ve bazı liberallerin bahsettiğim şeylere karşı herhangi bir zihniyete sahip olmasını istemiyorum demek çılgın bir Trump destekçisiyim.

Ama şimdi işler çok çılgınlaşıyor ve bu kadar çok şirketin, “haber” çıkışlarının, bu web sitesinin vb. Hepsi Trump’a açıkça karşı çıkıyor ve bu da ya Q’nun bir değeri ya da NESARA olayı doğru, ya da Trump derin devletin bir parçası olamamak doğru … idk! BLM bağışlarının doğrudan Demokrat parti için bir finansman aracı olan mavi hareketlerle gerçekleştiğinden bahsetmiyoruz bile.

Tek bildiğim, güç sahibi insanlar tarafından büyük ölçüde zorlanan bir gündemin ne kadar fazla görüldüğünü gördüğümde, benimle daha fazla oturmuyor. Trump’ı sevmiyorum, ama her zaman insanları rahatsız etmek için gerçekten gülünç bir yüz olduğunu ve gerçekten önemli olan hiçbir şeye odaklanmadığını düşündüm. Ben de her zaman bir çoğunun bir eylem olduğunu ve kendini sunduğundan çok daha akıllı olduğunu düşündüm. Akıllı hiçbir şekilde iyi anlamına gelmez, ben sadece onun kendisini sunduğu ama kimin bildiği kadar salak olduğuna inanmadım. Her zaman aptalmış gibi davranabilirsin, ama asla zeki gibi davranamazsın. Çocukları göründüğü kadar kötü, iyi konuşuluyor ve açıkça eğitiliyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sadece bir oyalama olan daha fazla şey tarafından kör edildim mi? Trump’ın gizli bir derinlik karşıtı devlet planına sahip olma olasılığı var mı, yoksa eylemleri gündemde olan şeyle aynı doğrultuda mı? Ben tamamen kulağım ve eğer varsa fikirlerinizi, kanıtlarınızı ve düşüncelerinizi duymayı umuyorum.

… merfern tarafından gönderildi
[comments]

Author

72 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

2. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Merhabalar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Denizli merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:11:16

6. Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

7. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler 11-07-2020 21:06:08

8. Selam web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

9. Sakarya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, teraziye tıkladım 27-07-2020 17:33:04

10. Çankırı merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 06-08-2020 21:57:09

11. Eskişehir merkezden ben doruk. Mrb sayfan inan ki mükemmel, sağolun 11-08-2020 04:25:36

12. Samsun merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sağolun 14-08-2020 00:34:23

13. Sinop merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 14-08-2020 04:37:40

14. Manisa merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa inanki hayran edici, şukuladım 15-08-2020 11:40:45

15. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 22-08-2020 15:22:56

16. Mrb siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım

17. Artvin merkezden ben Aylin. Selam siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 15:27:42

18. Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler

19. Batman merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız vallaha çok iyi, şukuladım 04-09-2020 16:20:57

20. Kars merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 09-09-2020 04:26:45

21. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. Adıyaman merkezden ben ali. Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 09:18:16

24. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Gürbüz Reply

Merhaba siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım

26. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:25:57

27. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, saolun

28. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun

29. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 423

30. Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, teşekkürler 11-11-2020 13:33:13

31. Ordu dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Mrb sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 52

32. Bitlis dan kimler var. Seçim tuhaflığı . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 211

33. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, saolun

34. Diyarbakır merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 04-12-2020 07:37:19

35. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 354

36. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun

37. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:53:28

38. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 105

39. Tokat merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-12-2020 13:40:29

40. Yozgat merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan inanki hayran edici, sağolun 19-12-2020 16:31:18

41. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 02:42:42

42. Karaman dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Slm siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 123

43. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 283

44. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 215

45. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 409

46. Kars dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 272

47. Antalya merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok iyi, şukuladım 18-01-2021 18:02:51

48. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun

49. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 76

50. Bayburt dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Selam herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Emine – 332

51. Denizli merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun 15-02-2021 05:35:58

52. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla iyi, twitter da paylaştım , Emine – 70

53. Samsun dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Merhaba herkese paylaşım gerçekten güzel, face de paylaştım , banu – 312

54. Diyarbakır merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun 08-03-2021 03:45:20

55. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 347

56. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 309

57. Mardin dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 431

58. Sakarya dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 280

59. Kilis merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2021 17:10:30

60. Bilecik dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 290

61. Zonguldak dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Selam web siteniz yeminle çok iyi, saolun , ahmet – 114

62. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , – 271

63. Kilis dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , memo – 366

64. Ağrı dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Merhabalar siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 494

65. Bayburt dan kimler var. Seçim tuhaflığı . Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 235

66. Bu konu : ” Seçim tuhaflığı ” çok güzel. Slm web siten yeminle çok güzel, tebrikler , ahmet – 387

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link