Hâlâ FOX izleyenler için – kapatın. Çalmayı başlatmada kilit oyuncu onlardı. tepesine bakın bu grafik– Trump seçime çantasında 204 EV ile giriyor (evet, seçim gecesi sonunda GA 300.000’in üzerindeydi ve yerel gazete bile rekabetçi değildi ya da Richard Baris)… NC onu 219’a götürüyor (dolandırıcılığı kazandı) , FL onu 248’e (kazandı) götürür ve sonra, AZ alırsa, kazanmak için yalnızca PA veya MI’ya veya 269’a gitmek için WI/MN’ye ihtiyacı vardır.

FOX adımlarında – AZ’yi arayın. Neden onlar olmak zorundaydı? NC/FL kazandı ve GA kazandı ile, AZ’deki kırıcıyı vurmak, FOX izleyen Trump seçmenlerinin %70’ini o akşam zafer beklemeden yatağa atıyor.

Hepimizin bildiği gibi gecenin köründe operasyon başladı.

Çalmak için hedeflenen beş kırmızı durum aşağıdadır. Neden çalsınlar? PA WI MI cerrahi operasyonlarından dikkati dağıtmak için. Örnek: “Neden her zaman kırmızı olan GA’yı kazanamadığında Trump’ın PA kazanmasını bekliyorsunuz?”

Lütfen Tilki Alevine gaz eklememe izin verin…

Televizyon yayınlarını izliyordum ve akşam 8:30 civarında. EST, oyların %1’inden azını alarak, Virginia eyaletini Biden’a çağırdı… Trump 9 TAM PUAN ÖNDE. İşte o an mezarlarına toprak küreklemiştim.

H/T — WeTheMedia

Author

28 Comments

1. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım

2. Adana dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . Mrb web siten yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 111

3. Bu konu : ” Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. ” çok güzel. Slm siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 327

4. Iğdır dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, sağolun , memo – 129

5. Muğla dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 363

6. Bu konu : ” Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 117

7. Edirne dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 186

8. Bu konu : ” Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. ” çok güzel. Merhaba web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 246

9. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Bu konu : ” Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ziya – 327

11. Uşak dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 348

12. Mrb web siteniz inanki çok güzel, twitter da paylaştım

13. Sivas dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun , banu – 81

14. Bu konu : ” Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 118

15. Bu konu : ” Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 330

16. Kırıkkale merkezden ben ziya. Slm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-08-2021 06:13:08

17. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 63

18. Yozgat dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . merhaba arkadaşlar sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 12

19. selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , – 153

21. Trabzon merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2021 06:15:30

22. Kahramanmaraş merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler 13-09-2021 15:40:33

23. Çorum dan kimler var. Seçimin 11/3’te halka sunulma şekli, bütünü anlamak için kritik öneme sahiptir. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 89

24. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 25-09-2021 02:21:57

Write A Comment