Dünya liderleri aşı oldu mu? Xi Jinping, Vladimir Putin, Angela Merkel gibi mi?

İlk% 1 aşı oldu mu? sevmek Bill gates , Elon misk , Larry Page ?

YA DA, önümüzdeki yıl (2021) aşı yaptıracaklarını söyleyen oldu mu?

Bununla ilgili herhangi bir bilgi bulamıyorum. Lütfen biliyorsanız bununla ilgili makaleler sağlayın.

Author

12 Comments

1. Kırklareli merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, tebrikler 18-12-2020 13:51:15

2. Burdur dan kimler var. Seçkinler aşı oldu mu? . Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 391

3. Mardin merkezden ben memo. Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, saolun 20-01-2021 00:47:01

4. Karabük merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, sağolun 22-01-2021 14:50:36

5. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

6. Balıkesir dan kimler var. Seçkinler aşı oldu mu? . Merhabalar paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , Emine – 274

7. Bu konu : ” Seçkinler aşı oldu mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 373

8. Bu konu : ” Seçkinler aşı oldu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 328

9. Bu konu : ” Seçkinler aşı oldu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 367

10. Selam herkese paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım

11. Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link