Hepimizin aynı yerde, kırıntılar için çalışmamızı ve onları zengin etmemizi istiyorlar. Toplu olarak kendi işlerimize sahip olmamız ve kârı kendimize saklamamız fikrinden nefret ediyorlar. İnsanların sistemden kopup kendilerine ve toplumlarına bakma fikrinden nefret ediyorlar.

Bir düşünün, elitler bize her zaman iyi geçinmemizi ve birlikte çalışmamızı ve iyi küçük işçi arılar olmamızı söyleyenlerdir ki onlar da nasıl yaşıyorlarsa öyle yaşayabilsinler. İnsanların istediklerini yapabilecekleri bir dünya hayal edin.

117 Comments

1. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamlar web siten valla çok iyi, sağolun , Emine – 35

2. Aksaray merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inanki hayran edici, tebrikler 16-07-2021 14:02:18

3. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 353

4. Elazığ dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , ali – 242

5. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 459

6. Iğdır dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 238

7. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım harbiden hayran edici, face de paylaştım 16-07-2021 14:11:28

9. Tunceli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 16-07-2021 14:13:20

10. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun

11. Kırşehir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 14:15:34

12. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 299

13. Kırıkkale dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 439

14. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 377

15. Erzurum dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 316

16. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 255

17. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 401

18. Zonguldak dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Slm sayfan cidden çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 273

19. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam siten valla dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 101

20. Kütahya dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 91

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 52

22. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 27

23. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 14:35:15

25. Düzce dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 86

26. Tunceli dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 379

27. Isparta merkezden ben Aylin. Selamlar siten gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 14:37:52

28. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 16-07-2021 14:38:05

29. Yalova dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım , doruk – 315

30. Siirt merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 14:40:02

31. Bursa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 14:41:20

32. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, sağolun , ziya – 227

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 358

34. Mrb siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

35. Hatay merkezden ben ali. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 16-07-2021 14:52:30

36. Sinop dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 148

37. İzmir dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selamlar sayfan yeminle güzel, face de paylaştım , gaye – 143

38. Zonguldak dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 433

39. Konya dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Slm web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 164

40. Bartın dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler , gaye – 464

41. Tokat dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Slm paylaşım inanki mükemmel, şukuladım , – 439

42. selam arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

43. Kayseri dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 184

44. Muş merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 16-07-2021 15:05:25

45. Karabük dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun , mehmet – 180

46. Sakarya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler 16-07-2021 15:09:25

47. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 370

48. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 475

49. Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 16-07-2021 15:10:01

50. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 16-07-2021 15:11:38

51. Gaziantep dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Merhabalar sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler , banu – 428

52. Iğdır dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam herkese sayfanız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 124

53. Edirne dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam web siten valla çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 158

54. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 500

55. Bilecik dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam herkese siteniz vallaha mükemmel, tebrikler , Aylin – 289

56. Selamlar sayfan cidden mükemmel, twitter da paylaştım

57. Kütahya merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 15:25:23

58. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

59. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 204

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 305

61. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 148

63. Tunceli merkezden ben gaye. Selam web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım 16-07-2021 15:30:26

64. Amasya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 16-07-2021 15:30:30

65. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 41

66. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 114

67. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun

68. Bitlis dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , ziya – 349

69. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 114

70. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 461

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler , Gürbüz – 439

72. Batman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 16-07-2021 15:42:32

73. Trabzon dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 455

74. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 15:44:59

75. Adıyaman dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun , – 162

76. Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, saolun

77. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, saolun

78. Gümüşhane merkezden ben . Mrb bu web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım 16-07-2021 15:48:41

79. Şanlıurfa dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selam herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun , hatice – 222

80. Adana dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sağolun , ali – 313

81. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 250

82. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

83. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

84. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden çok iyi, sağolun , mehmet – 170

85. Selam web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

86. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim iyi, saolun , ali – 481

87. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

88. Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

89. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 204

90. Afyon dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 308

91. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 460

92. Hatay merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-07-2021 07:59:10

93. Selam sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

94. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

95. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 359

96. Erzurum dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 69

97. Artvin merkezden ben . Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-08-2021 07:31:18

98. Mardin merkezden ben ziya. Selam herkese siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 07-08-2021 06:13:55

99. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler , mehmet – 150

100. Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

101. Sakarya merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, sağolun 13-08-2021 13:36:03

102. Osmaniye dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 288

103. Burdur dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Mrb sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 321

104. Samsun merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, teşekkürler 26-08-2021 20:53:36

105. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 433

106. Ağrı dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Selamlar sayfan inan ki iyi, sağolun , ziya – 269

107. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

108. Çanakkale dan kimler var. Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 498

109. Merhaba web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

110. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 287

111. Bu konu : ” Seçkinler her zaman insanları bir arada tutmaya çalışıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 45

112. Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

113. Balıkesir merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, şukuladım 26-09-2021 14:39:37

114. Tokat merkezden ben Gürbüz. Mrb siten valla güzel, şukuladım 27-09-2021 22:19:36

Write A Comment