Kategoriler
Genel

Seçkinler için bir sosyal medya varsa ne olur?

Politikacıların ve Epstein’ın bu kadar çok fotoğrafının neden bir araya geldiğini çok merak ettim. Tüm yaptıklarıyla, hiç fotoğraf istemeyecekleri anlaşılıyor. Fotoğraflar önceden bilgi sahibi olmadan bir bakışta uğursuz görünmüyor, ancak daha çok bazı arkadaşların takıldığı gibi görünüyor. Ne kadar dokunulmaz hissettiklerinden şüpheliyim, fotoğraflar Polaroid olarak gizli bir kompartımanda. Sadece bilmediğimiz bir şekilde iletişim kuruyor gibi görünmüyor mu? Facebook, onlar için değil, bizim için yapılmış gibi görünüyor. Derin bir web sosyal medyası var mı, yoksa yüzey ağında var olandan habersiz miyiz?

“Seçkinler için bir sosyal medya varsa ne olur?” için 10 yanıt

Bartın merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2020 17:01:09

İzmir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 13-07-2020 20:04:54

Rize merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 27-07-2020 00:22:52

Iğdır merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 29-07-2020 19:31:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir