Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir.

Bunun buraya zaten gönderilmiş olduğunu anlıyorum, ancak KESİNLİKLE defalarca havlanması gerekiyor.

MN’de DA (K Ellison) ile haber okuyucusundan sorular alan bir röportajı izledim. Kendisine bu küçük işletmelerin uygulanan ve zorla kapatılan 10.000 dolarlık para cezaları ve bundan nasıl kurtulacakları sorulur.

Hayal kırıklıklarını anladığını söylüyor ama sonuçta – “Bu virüsü durdurmalıyız”.

???

Bir insan bunu düz bir suratla nasıl söyleyebilir? Hedef, nalburlar, marketler ve Walmart caddenin aşağısında PAKETLENDİĞİNDE?

Ve bu adam bize kasabadaki barların “kısıtlamaları aşan” virüsün “yayıldığını görmemizin” nedeni olduğunu söylüyor?

Bu serseriler hangi noktada bize yağmur yağdığını söylerken kolektif bacaklarımıza işedikleri için çağrılacaklar? Ne kadar aşağılık bir aldatmaca.

“Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir.” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 201

2. Bolu dan kimler var. Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. . selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 356

3. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 22:16:55

4. Bu konu : ” Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 361

5. Bu konu : ” Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha iyi, face de paylaştım , ziya – 162

6. Bayburt dan kimler var. Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. . Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 355

7. Giresun dan kimler var. Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 57

8. Bu konu : ” Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , banu – 18

9. Niğde merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 27-01-2021 17:43:06

10. Bu konu : ” Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 390

11. Giresun dan kimler var. Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. . Slm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 381

12. Bu konu : ” Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 52

13. Afyon dan kimler var. Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 477

14. Bu konu : ” Seçkinler için topluluklarımızdaki Marksist gündemleri pedal çeviren dev şirketler artık maaş günlerini alıyorlar. Target, Walmart ve Macys tamamen açıkken küçük işletmeler kasıtlı olarak para cezaları ve kapatma ile yok edilir. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 386

15. Siirt merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 20:31:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link