Kategoriler
Genel

Seçkinler neden cıva ile zehirli insanlar istiyor?

Kanıt ister misiniz?

Amalgam dolguları … cıva

Thimerosal … cıva içeren aşılar

Çeşitli farmasötik ilaçlar … civa

Ayrıca, insan albini içinde kandida albicans adı verilen doğal olarak oluşan bir mayanın, vücudu cıvanın kötü etkilerinden korumak için civaya bağlandığını keşfettim. Ancak, adanın aşırı büyümesi kanser ve AID’lerle ilişkilidir. Bu terminal hastaların çoğunda genellikle kandidiyaz vardır.

İnsanların sistemlerine cıva getirmenin amacı nedir?

İşte benim teorim:

-Merkür bağışıklık fonksiyonunu düşürür … sağlıklı bağışıklık sisteminin doğal olarak yapacağı aynı şeyi yapan ilaçlara bağımlılığa neden olur.

-Bira sisi, uyuşukluk, kronik yorgunluk sendromu … insanların aptal ve tembel olmaları nedeniyle (civa zehirlenmesi nedeniyle) seçkinlere meydan okumadan gerçek bir rekabeti durdurmak.

Tüm bunlar ne zaman başladı? Demek istediğim, genel nüfusa koymaya karar vermeden önce cıvaları laboratuvar koşullarında araştırmış olmalılar, çünkü istenen bir etkiye sahip olacaktı, değil mi?

Benim teorim:

Nazi döneminde insanlar üzerinde deney yaptılar. İnsanlar üzerinde korkunç deneyler rapor edildi. Belki de bu deneylerden cıvanın tam olarak istedikleri tepkileri ürettiğini öğrendiler ve daha sonra bunu aşılar ve amalgam diş dolguları gibi farklı şeylere uyarladılar?

Aşıların ve amalgamların yaygınlaştığı zamanı ve yaygın kullanımları incelemek ilginç olacaktır. Bu bize bu piçlerin tüm bunları ne zaman başlattığına dair işaretler verebilir.

Not; Adaydan kurtulmak için her şeyi denediğim için şu anda bedenimden civa şelatlamak için bir yoldayım, ancak hiçbir şey işe yaramadı. Diyet değiştirmemek, 5 farklı antifungal almamak. Ancak son zamanlarda cıvanın genellikle adayın vücutta aşırı büyümesinin büyük bir nedeni olduğunu buldum. (Zaten amalgam dolgularını kaldırdım ve cıva için kaldırma yöntemleri arıyorum. Çalışan bir şey biliyorsanız, lütfen bana da bildirin)

“Seçkinler neden cıva ile zehirli insanlar istiyor?” için 8 yanıt

Adıyaman merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 28-06-2020 13:29:50

Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 01-07-2020 13:13:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir