Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı?

Yenilenebilir enerjiye karşı çıkan ve iklim değişikliğini kabul etmeyen insanların neredeyse her zaman ekonomik olarak kaybolmaya yüz tutmuş endüstrilerle bağları olan yerlerde olması benim için çok önemli. Kömür kasabaları, gezegendeki iklim değişikliğine en şüpheci yerlerdir. İklim değişikliği şüpheciliğini ortaya koyan Youtubes, neredeyse her zaman kömür, gaz ve petrol endüstrileriyle yakın bağlara sahiptir (PragerU en önemli örnektir).

İnsanlar, sunulan kanıtlara ikna olmadıkları için meşru bir şüpheye sahip olsalardı, bu tür insanların her yerde ortaya çıkmasını beklersiniz. Sadece fosil yakıtlara yatırım yapan parası ve geçim kaynağı olanlara odaklanmakla kalmadı.

Bu arada, chemtrails’e şüpheyle yaklaşan insanlar, chemtrail endüstrilerinden para almıyorlar ve ekonomik olarak chemtrails’e bağlı bölgelerde yaşamıyorlar. JFK’yi kimin öldürdüğüne şüpheyle yaklaşan insanlar, bazı JFK lobileri tarafından desteklenmiyor. Masonluk karşıtı şirketler, masonları ifşa etmek için youtube yaptırmak için ödeme yapmazlar. Bunlar tutku projeleridir, kişisel motivasyonla motive edilen insanlar.

Eminim yasal iklim değişikliği şüphecileri vardır, ancak yenilenemeyen endüstrilere çok para yatıran şirketlerin sponsor olduğu ücretli profesyonel iklim değişikliği şüpheci endüstrisinin toplamı tarafından boğulmuşlardır.

“Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı?” üzerine 4 yorum

1. Uşak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 15:48:33

2. Denizli merkezden ben Hasan. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-02-2021 15:49:08

3. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 9

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link