Yenilenebilir enerjiye karşı çıkan ve iklim değişikliğini kabul etmeyen insanların neredeyse her zaman ekonomik olarak kaybolmaya yüz tutmuş endüstrilerle bağları olan yerlerde olması benim için çok önemli. Kömür kasabaları, gezegendeki iklim değişikliğine en şüpheci yerlerdir. İklim değişikliği şüpheciliğini ortaya koyan Youtubes, neredeyse her zaman kömür, gaz ve petrol endüstrileriyle yakın bağlara sahiptir (PragerU en önemli örnektir).

İnsanlar, sunulan kanıtlara ikna olmadıkları için meşru bir şüpheye sahip olsalardı, bu tür insanların her yerde ortaya çıkmasını beklersiniz. Sadece fosil yakıtlara yatırım yapan parası ve geçim kaynağı olanlara odaklanmakla kalmadı.

Bu arada, chemtrails’e şüpheyle yaklaşan insanlar, chemtrail endüstrilerinden para almıyorlar ve ekonomik olarak chemtrails’e bağlı bölgelerde yaşamıyorlar. JFK’yi kimin öldürdüğüne şüpheyle yaklaşan insanlar, bazı JFK lobileri tarafından desteklenmiyor. Masonluk karşıtı şirketler, masonları ifşa etmek için youtube yaptırmak için ödeme yapmazlar. Bunlar tutku projeleridir, kişisel motivasyonla motive edilen insanlar.

Eminim yasal iklim değişikliği şüphecileri vardır, ancak yenilenemeyen endüstrilere çok para yatıran şirketlerin sponsor olduğu ücretli profesyonel iklim değişikliği şüpheci endüstrisinin toplamı tarafından boğulmuşlardır.

Author

35 Comments

1. Hatay merkezden ben ali. Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 20-02-2021 14:16:19

2. Uşak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 15:48:33

3. Denizli merkezden ben Hasan. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-02-2021 15:49:08

4. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 9

5. Malatya dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 474

6. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

7. Amasya dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . selam arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, şukuladım , Aylin – 492

8. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bolu dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Selam herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 6

10. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun

11. Batman merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 15-03-2021 14:34:47

12. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Selam herkese bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 381

13. Kütahya dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Merhaba herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 375

14. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

15. Kilis dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 188

16. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 420

17. selam arkadaşlar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

18. Hakkari dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Slm siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 134

19. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, şukuladım

20. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım

21. Eskişehir dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Slm paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler , gaye – 339

22. Mrb web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 16

24. Yozgat dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , gaye – 123

25. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 464

26. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 497

27. Aksaray merkezden ben memo. Selam herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-06-2021 23:59:26

28. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 379

29. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım

30. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 236

31. Van merkezden ben hatice. Slm web siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler 10-07-2021 08:31:11

32. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 492

33. Malatya dan kimler var. Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? . Slm sayfa inan ki dikkat çekici, tebrikler , banu – 485

34. Selam paylaşımınız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Seçkinler neden iklim değişikliği ve yenilenebilir enerjiye bu kadar takıntılı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 258

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link