Bunu yapacaklar çünkü gösteriyi devam ettirmek istiyorlar. Zaten kaç tane yeni “varyant” olduğundan bahsediyorlar. “Uzmanlar”, aşıların yeni varyantlar üzerinde işe yarayacağı konusunda ısrar ediyor. Açıkçası bu saçmalık ve aptal kitlelerin her halükarda aşı yaptırması için yapılan propaganda.

Bu da beni konuya getiriyor …

Normlar, aşıların tamamen güvenilir ve etkili olmasını, sadece işe yaramaz bir bok parçası haline getirilmesini sağlayan bunca medya propagandasından sonra nasıl tepki verecek, çünkü … ŞOK! KOVİD MUTATLAR SADECE DİĞER TÜM VİRÜSLERİN YAPTIĞI GİBİ! Ve bu kilitlenme ve pislik burada kalacak. Ve bu deneysel ilaçla sağlıklarını da tehlikeye atmışlar, çünkü temelde hiçbir sebep yok, çünkü artık yenilerini almak zorunda kalacaklar.

Ngl’yi izlemek çok komik olacak.

Author

25 Comments

1. Yalova merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 03:27:48

2. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba siten harbiden iyi, teşekkürler 17-02-2021 03:28:27

3. Bartın merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 17-02-2021 07:14:51

4. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 09:58:40

5. Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

6. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler

7. Bu konu : ” Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 334

8. Selam web siten inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

9. Çanakkale merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 01-03-2021 10:10:14

10. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-03-2021 13:04:56

11. Mrb web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

12. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 13-03-2021 07:49:39

13. Bu konu : ” Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 458

14. Rize dan kimler var. Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? . Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 349

15. Nevşehir merkezden ben emin. Slm sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 28-03-2021 15:01:31

16. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

17. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

18. Yozgat dan kimler var. Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? . Selam herkese sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 449

19. Bursa merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım vallaha hayran edici, saolun 29-04-2021 20:08:37

20. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? . Selam siten süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 437

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 185

22. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

23. Bu konu : ” Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 493

24. Kars dan kimler var. Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 215

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link