Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz?

Bunu yapacaklar çünkü gösteriyi devam ettirmek istiyorlar. Zaten kaç tane yeni “varyant” olduğundan bahsediyorlar. “Uzmanlar”, aşıların yeni varyantlar üzerinde işe yarayacağı konusunda ısrar ediyor. Açıkçası bu saçmalık ve aptal kitlelerin her halükarda aşı yaptırması için yapılan propaganda.

Bu da beni konuya getiriyor …

Normlar, aşıların tamamen güvenilir ve etkili olmasını, sadece işe yaramaz bir bok parçası haline getirilmesini sağlayan bunca medya propagandasından sonra nasıl tepki verecek, çünkü … ŞOK! KOVİD MUTATLAR SADECE DİĞER TÜM VİRÜSLERİN YAPTIĞI GİBİ! Ve bu kilitlenme ve pislik burada kalacak. Ve bu deneysel ilaçla sağlıklarını da tehlikeye atmışlar, çünkü temelde hiçbir sebep yok, çünkü artık yenilerini almak zorunda kalacaklar.

Ngl’yi izlemek çok komik olacak.

“Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz?” üzerine 9 yorum

1. Yalova merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 03:27:48

2. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhaba web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 09:58:40

3. Bu konu : ” Seçkinler onlara mutasyonların aşıları işe yaramaz hale getirdiğini söyleyince normların nasıl tepki vereceğini düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 334

4. Çanakkale merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım 01-03-2021 10:10:14

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link