Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları

Durumun bu olabileceğinden şüphelendim. Ancak son zamanlarda başka biri bunu fark etti ve bu benim şüphelerimi doğruladı. Seçkinler gerçek insanlar değil. Onlar bir grup avatarı kuklacı yapan demiurge. Demiurge, eski vasiyette tanrı gibi davranan varlıktır. Temelde matrisi devralan negatif bir programdır. Beden dışı deneyimler sırasında onunla birkaç kez karşılaştım. O kaos. Ve korku ve kaostan beslenir. Seçkinlere baktığımda düşmanı görüyorum. Bunun onları etkilediği veya onlara sahip olduğu için olduğunu düşündüm. Ama şimdi anlıyorum çünkü o onlar. Binlerce yıldır dünya hakimiyeti için bir gündemi bu şekilde uygulayabildiler. Ve bu yüzden gülünç bir şekilde zenginleştiler. Yine de onlar için para sadece bir amaçtır. Bizi fakir ve kontrol altında tutmanın bir yolu. Bu yüzden çoğu insanın hayal edemeyeceği bir seviyede oynanıyoruz.

“Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları” üzerine 31 yorum

1. Bitlis dan kimler var. Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları . Selam siten cidden güzel, saolun , emin – 91

2. Giresun dan kimler var. Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hayran edici, şukuladım , emin – 22

3. Elazığ dan kimler var. Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 80

4. Bu konu : ” Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları ” çok güzel. Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 419

5. Artvin dan kimler var. Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları . Selamın aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 136

6. Bu konu : ” Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 422

7. Kastamonu dan kimler var. Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları . Selamlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 486

8. Bu konu : ” Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki mükemmel, facebookta paylaştım , hatice – 129

9. Bartın dan kimler var. Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları . Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 370

10. Uşak merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-02-2021 15:34:12

11. Bu konu : ” Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 402

12. Bu konu : ” Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki iyi, teraziye tıkladım , ali – 62

13. Isparta merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-02-2021 23:14:20

14. Diyarbakır dan kimler var. Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 87

15. Bu konu : ” Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 478

16. Bu konu : ” Seçkinler sadece demiurge’nin avatarları ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 479

17. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Merhaba web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-02-2021 08:32:56

18. Düzce merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 22-02-2021 11:36:36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link