Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler?

Kozun kukla mı yoksa hakiki mi olduğunu bilmiyorum. Ama gerçekten onun ofisinden çıkmasını istiyor gibi görünüyorlar. Soru, seçkinlerin seçim sırasında sahte bir bayrak mı dikecekleridir. Deneyebilecekleri birkaç şey düşünebilirim.

1. bir savaş başlat. Kuzey Kore kıyılarında bir ABD donanması gemisi Amerika Birleşik Devletleri’ne füzeler fırlatsın ve Kuzey Kore’yi suçla.

2. Bir iç savaş (Bu daha az olası görünse de)

3. Aşamalı bir uzaylı istilası.

4. ekonomik bir çöküş.

Yani ne düşünüyorsun? Seçim sırasında sahte bayrak dikeceklerini düşünüyor musunuz?

“Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler?” üzerine 41 yorum

1. Elazığ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 27-10-2020 11:32:29

2. Kilis dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . merhaba arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım , – 60

3. Hatay dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Mrb sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 408

4. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-10-2020 13:24:46

5. Bu konu : ” Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 362

6. Manisa merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 02-11-2020 10:28:47

7. İzmir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 05-11-2020 03:41:39

8. Kırklareli dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 227

9. Trabzon merkezden ben . Merhaba herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-11-2020 00:56:50

10. Bu konu : ” Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 123

11. Gümüşhane merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, saolun 13-11-2020 15:29:32

12. Bu konu : ” Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki güzel, face de paylaştım , banu – 18

13. Aydın dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 205

14. Adıyaman dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Mrb sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 415

15. Aydın dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Selamlar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun , – 40

16. Aksaray dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 153

17. Şanlıurfa dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 36

18. Adana dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Merhaba web siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 439

19. Yozgat dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 171

20. Trabzon dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 324

21. Isparta dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Merhaba siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 336

22. Bu konu : ” Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 23

23. Kayseri dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 116

24. Siirt dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 13

25. Bu konu : ” Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha iyi, saolun , memo – 397

26. Çanakkale dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 299

27. Bu konu : ” Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 314

28. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 09-02-2021 07:39:57

29. Kocaeli dan kimler var. Seçkinler seçim sırasında sahte bayrak mı dikecekler? . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 233

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link