Seçkinler ve pedofili hakkında merak ettiğim birkaç şey.

Açıkçası, şimdi bildiğimiz her şeyin ışığında, herhangi bir ünlü / milyarder / potlitistin veya güçlü elitlerin herhangi bir sübyancı ve çocuk tacizcisi olabilmesinin bir sürpriz olarak gelmemesi gerekir, ancak anlamadığım şey neden?

Temelde sonsuz zenginlik ve kaynaklara erişim ve çok fazla güce sahipler, ancak çocukları sömürmeyi, kötüye kullanmayı ve tecavüz etmeyi seçiyorlar. Açıkçası böyle canavarca eylemler için bir gerekçe yoktur, ancak herhangi birinin neden böyle olduğuna dair herhangi bir teori / açıklaması var mı? Bir insanı bu noktaya ahlaki olarak bozan şey, gezegendeki en savunmasız insanlar olan masum çocuklara bu tür zararlara neden olur.

“Seçkinler ve pedofili hakkında merak ettiğim birkaç şey.” üzerine 23 yorum

1. Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, teşekkürler 06-08-2020 19:47:59

2. Edirne merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 08-09-2020 17:39:24

3. Düzce merkezden ben banu. Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 18:31:59

4. Ardahan merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 23:29:22

5. Kırşehir dan kimler var. Seçkinler ve pedofili hakkında merak ettiğim birkaç şey. . Merhabalar web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 368

Yorum yapın