Facebook, mevcut MySpace platformunda bir gelişmeydi.

Zuckerberg hiçbir şey icat etmedi veya tasarlamadı. O bir dahi değil. O etli ağızlı küçük bok kafalı.

Peki seçkinler neden onu ve FuckBook’u seçti?

Sorumluluk Reddi; Hiç FB veya başka bir sosyal medya hesabım olmadı.

37 Comments

1. Merhabalar sayfan inan ki dikkat çekici, şukuladım

2. Selamlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , – 323

4. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 5

5. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

6. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , – 397

7. Burdur merkezden ben ahmet. Mrb siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 20-07-2021 00:43:15

8. Şırnak dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . Slm paylaşım gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ali – 477

9. Sinop dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 479

10. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

11. Şırnak dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 361

12. Selamlar paylaşımın inanki iyi, twitter da paylaştım

13. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, tebrikler , ali – 127

14. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 195

15. Bartın dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 127

16. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 119

17. Bayburt dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, şukuladım , emin – 208

18. Iğdır dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . Mrb web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , – 128

19. Muş dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , – 184

20. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki güzel, şukuladım , banu – 117

23. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Kahramanmaraş merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 17-08-2021 02:44:27

25. Aydın merkezden ben gaye. Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım 19-08-2021 03:15:57

26. Niğde dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 10

27. Hatay merkezden ben ali. Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 15:10:04

28. Samsun dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler , – 118

29. Selamın aleyküm sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

30. Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Tunceli dan kimler var. Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? . Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 280

32. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 219

33. Selam herkese bu web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım

34. Bu konu : ” Seçkinler Zuckerberg’e nasıl yerleşti? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 442

35. Hakkari merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 18-09-2021 20:30:57

Write A Comment