Kategoriler
Genel

Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında.

Başlamadan önce elitin 1 merkez beden olduğunu düşünmüyorum, grup olduklarını düşünüyorum.Tüm kimin üstte olacağı konusunda birbirleriyle aynı fikirde değiller ben şahsen covid 19'un elitlerin her birini esrar yapmasının bir yolu olduğunu düşünüyorum diğer ve elitlerin zirvede geleceği geleceğimizin kaderini seçecektir.

Henüz 1984 güce sahip olmadıkları söyleniyorsa, eğer yaparlarsa bizi izlemeye çalışan eylemlerden geçmelerine gerek kalmayacaklardı. Bunu durdurabileceğimize dair umudumuz var.

Her neyse, elitlerin ne yapmaya çalıştıklarına dair ana hipotezim.

1 İnsanları kıyameti akıllara sokmaya çalışıyorlar, bunu neden yapıyorlar? 1 Erkek Morales'i azaltır ve içindeki insanlığı bozmaya başlar.Neden rahatsız olmanın son zamanlarının işareti ise bunu düşünün.

2 Bunu, daha sonra insanların bir kıyamet zihniyeti için hazırlanmalarına yol açan bir kıtlık zihniyetini teşvik eden medyayı destekleyerek başarırlar.

3 İnsanlar kıyamet anlayışına koşulduktan sonra dışarı çıkarlar ve arzın talebi karşılayamadığı noktaya kadar çılgınca harcamaya başlarlar.

4 Biliyorum bu şirketler devam edemez ve sanayi çin ve tüm bu yerlerde kapanıyor veya ağır acı çekiyor neden işçi işe gelmemek covid 19 korkutmak.

Daha sonra, batı ülkelerindeki işletmelerin, talepler ile aynı oranda üretmek için daha fakir ülkelerden bir şeyler ithal etmek zorunda oldukları için daha küçük işletmeler de dahil olmak üzere acı çekmeye başladığını görmeye başlıyorsunuz.

Bu fazla harcama ve bu diğer fakir ülkelerden yapılan ithalatların kapatılması, daha küçük ve hatta boş raflara yol açan kıtlığa yol açmaktadır.

5 Kıtlık meydana geldikten sonra, endüstrinin daha zayıf 3. dünya ülkelerinde kapatılması ve ayrıca aşırı mal talebi ve batılı işçilerin gelmemesine ve hükümet ve medya hype nedenleri üretmemesine neden olması.

O zaman yavaş ama emin adımlarla insanların şiddetlenmeye başladığı gittikçe daha fazla kıtlık görmeye başlıyorsunuz, çünkü zaten başlamaya hazır bir kıyamet zihninde olduklarını hatırlayın. elit daha sonra devreye girer ve sıkıyönetim sistemini kurar.

Tüm bunlara dikkat edin, seçkinlerin jack dumbly squat yapmasına gerek yoktu, tek yapmaları gereken medyayı insanları kıyameti akıllara sokmak ve insanları herhangi bir güç veya şiddete ihtiyaç duymadıklarından korkmak Bunun geri kalanı kitle panikinden doğal bir sonuç çıkardı.

Bu sistemin tamamı, seçkinleri iktidarda tutan ve onlara daha fazla özgürlükler veren korkunun korkusundan dolayı işlev görebilir.

Bu insanlara zihniniz üzerinde daha fazla güç vermeyin, korkusuz hiçbir şey değildir, hep birlikte çalıştıklarını düşünmenizi isterler ve onların bir tanrı gibi güç gibi olmadıklarını düşünürler.

İyi şanslar.

“Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında.” için 17 yanıt

Adana merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-03-2020 03:11:03

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun 18-03-2020 04:07:18

Batman merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 18-03-2020 05:04:31

Edirne merkezden ben ali. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 19-03-2020 11:55:57

Bilecik merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-03-2020 15:57:56

İzmir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun 22-03-2020 22:34:29

Sivas merkezden ben ali. Selam paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım 26-03-2020 10:22:15

Artvin merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, saolun 26-03-2020 11:18:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir