Başlamadan önce elitin 1 merkez beden olduğunu düşünmüyorum, grup olduklarını düşünüyorum.Tüm kimin üstte olacağı konusunda birbirleriyle aynı fikirde değiller ben şahsen covid 19'un elitlerin her birini esrar yapmasının bir yolu olduğunu düşünüyorum diğer ve elitlerin zirvede geleceği geleceğimizin kaderini seçecektir.

Henüz 1984 güce sahip olmadıkları söyleniyorsa, eğer yaparlarsa bizi izlemeye çalışan eylemlerden geçmelerine gerek kalmayacaklardı. Bunu durdurabileceğimize dair umudumuz var.

Her neyse, elitlerin ne yapmaya çalıştıklarına dair ana hipotezim.

1 İnsanları kıyameti akıllara sokmaya çalışıyorlar, bunu neden yapıyorlar? 1 Erkek Morales'i azaltır ve içindeki insanlığı bozmaya başlar.Neden rahatsız olmanın son zamanlarının işareti ise bunu düşünün.

2 Bunu, daha sonra insanların bir kıyamet zihniyeti için hazırlanmalarına yol açan bir kıtlık zihniyetini teşvik eden medyayı destekleyerek başarırlar.

3 İnsanlar kıyamet anlayışına koşulduktan sonra dışarı çıkarlar ve arzın talebi karşılayamadığı noktaya kadar çılgınca harcamaya başlarlar.

4 Biliyorum bu şirketler devam edemez ve sanayi çin ve tüm bu yerlerde kapanıyor veya ağır acı çekiyor neden işçi işe gelmemek covid 19 korkutmak.

Daha sonra, batı ülkelerindeki işletmelerin, talepler ile aynı oranda üretmek için daha fakir ülkelerden bir şeyler ithal etmek zorunda oldukları için daha küçük işletmeler de dahil olmak üzere acı çekmeye başladığını görmeye başlıyorsunuz.

Bu fazla harcama ve bu diğer fakir ülkelerden yapılan ithalatların kapatılması, daha küçük ve hatta boş raflara yol açan kıtlığa yol açmaktadır.

5 Kıtlık meydana geldikten sonra, endüstrinin daha zayıf 3. dünya ülkelerinde kapatılması ve ayrıca aşırı mal talebi ve batılı işçilerin gelmemesine ve hükümet ve medya hype nedenleri üretmemesine neden olması.

O zaman yavaş ama emin adımlarla insanların şiddetlenmeye başladığı gittikçe daha fazla kıtlık görmeye başlıyorsunuz, çünkü zaten başlamaya hazır bir kıyamet zihninde olduklarını hatırlayın. elit daha sonra devreye girer ve sıkıyönetim sistemini kurar.

Tüm bunlara dikkat edin, seçkinlerin jack dumbly squat yapmasına gerek yoktu, tek yapmaları gereken medyayı insanları kıyameti akıllara sokmak ve insanları herhangi bir güç veya şiddete ihtiyaç duymadıklarından korkmak Bunun geri kalanı kitle panikinden doğal bir sonuç çıkardı.

Bu sistemin tamamı, seçkinleri iktidarda tutan ve onlara daha fazla özgürlükler veren korkunun korkusundan dolayı işlev görebilir.

Bu insanlara zihniniz üzerinde daha fazla güç vermeyin, korkusuz hiçbir şey değildir, hep birlikte çalıştıklarını düşünmenizi isterler ve onların bir tanrı gibi güç gibi olmadıklarını düşünürler.

İyi şanslar.

Author

127 Comments

1. Adana merkezden ben banu. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-03-2020 03:11:03

2. Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, sağolun 18-03-2020 04:07:18

3. Batman merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 18-03-2020 05:04:31

4. Edirne merkezden ben ali. Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 19-03-2020 11:55:57

5. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Bilecik merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-03-2020 15:57:56

7. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. İzmir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun 22-03-2020 22:34:29

9. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

10. Sivas merkezden ben ali. Selam paylaşımınız valla çok güzel, twitter da paylaştım 26-03-2020 10:22:15

11. Artvin merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, saolun 26-03-2020 11:18:11

12. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Nevşehir merkezden ben banu. Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, tebrikler 06-04-2020 09:10:03

15. Şırnak merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun 11-04-2020 02:56:10

16. Slm web siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Yalova merkezden ben banu. Selam web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 15-04-2020 04:25:59

18. Ardahan merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-04-2020 02:22:14

19. Kırklareli merkezden ben ali. Merhabalar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 28-04-2020 03:45:52

20. Batman merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 01-05-2020 09:29:45

21. Iğdır merkezden ben banu. Selam siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 04-05-2020 08:43:28

22. Artvin merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, saolun 04-05-2020 14:16:10

23. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 06-05-2020 11:34:57

24. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-05-2020 05:32:30

25. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

26. Mrb paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

27. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 09:06:53

28. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

29. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten cidden mükemmel, şukuladım 10-06-2020 19:53:56

30. Selamlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

31. Ankara merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, sağolun 18-06-2020 07:09:36

32. Merhaba herkese sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

33. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

34. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun

35. Selam herkese sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz valla mükemmel, twitter da paylaştım 09-07-2020 00:21:57

37. Slm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

38. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

39. Çanakkale merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 10-07-2020 10:23:09

40. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-07-2020 12:51:59

41. Zonguldak merkezden ben gaye. Selam sayfan süper ötesi iyi, teşekkürler 15-07-2020 12:09:28

42. Merhaba herkese web siten inanki çok güzel, teşekkürler

43. Kilis merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, saolun 21-07-2020 10:30:29

44. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-07-2020 00:58:40

45. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-07-2020 05:56:04

46. Merhaba herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun

47. İzmir merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 00:20:26

48. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamlar siten vallaha billaha mükemmel, saolun 07-08-2020 06:41:32

49. Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, saolun 07-08-2020 12:52:50

50. Tunceli merkezden ben banu. Mrb sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım 16-08-2020 17:35:37

51. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

52. selamun aleyküm siten vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

53. Çorum merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 02-09-2020 14:58:36

54. Selamlar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

55. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, şukuladım 07-09-2020 02:56:07

56. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Çanakkale merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun 08-09-2020 06:07:14

58. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

59. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

60. Van merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 03:52:09

61. Muş merkezden ben Emine. Merhaba siten inanki dikkatimi çekti, saolun 04-10-2020 11:42:34

62. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 11-10-2020 02:07:52

63. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Slm siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 496

64. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 29-10-2020 21:32:14

65. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Merhaba herkese sayfan valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 13

66. Konya dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Merhaba herkese sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 52

67. Bursa dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Selamlar web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 124

68. Denizli merkezden ben hatice. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, şukuladım 25-11-2020 16:58:21

69. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler , Hasan – 469

70. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 399

71. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selamlar siten vallaha mükemmel, teşekkürler 19-12-2020 02:37:39

72. Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 21-12-2020 06:57:45

73. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Selamlar siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 238

74. merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, teşekkürler

75. Kırşehir dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Mrb sayfanız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , gaye – 449

76. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler

77. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, teşekkürler , ali – 314

78. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 264

79. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Selam herkese sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 386

80. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

81. Aydın dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Merhabalar web sitesi harbiden güzel, şukuladım , ali – 497

82. Rize merkezden ben Emine. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, sağolun 20-01-2021 07:47:12

83. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 307

84. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 456

85. Muğla merkezden ben . Merhabalar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 22:35:25

86. selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, saolun

87. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 10:23:50

88. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam web sitesi vallaha iyi, şukuladım 04-02-2021 14:02:55

89. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 146

90. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 128

91. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, teşekkürler

92. İzmir dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Selam herkese paylaşım inanki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 327

93. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , banu – 371

94. Artvin merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfan harbiden çok iyi, teşekkürler 04-03-2021 06:48:21

95. Aksaray merkezden ben memo. Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sağolun 08-03-2021 02:46:43

96. Edirne dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , emin – 430

97. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 274

98. Tekirdağ dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Selam herkese sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 131

99. Giresun dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Merhaba herkese web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 21

100. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 268

101. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 32

102. Kastamonu dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, face de paylaştım , memo – 216

103. Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler 01-05-2021 01:04:39

104. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım

105. Kilis merkezden ben Hasan. Selam web siten valla güzel, teraziye tıkladım 07-05-2021 01:50:33

106. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

107. Uşak dan kimler var. Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. . Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 295

108. Bu konu : ” Seçkinlere çok fazla güç veriyor muyuz? seçkinler işlerini onlar için yaptıkları kadar norm denemeye bile ihtiyaç duymadığında. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 133

109. Çankırı merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 09-06-2021 11:35:28

110. Siirt merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-06-2021 05:06:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link