Bunu yaparak, kelimenin tam anlamıyla aşağı olduğumuzu ve bizden üstün olduklarını kabul ediyoruz. Onlar değil. Para yoluyla kullandıkları zekamız ve yeteneklerimiz olmadan onlar bir hiçtir. Onları “seçkinler” olarak adlandırmak yerine, gerçekte oldukları gibi adlandırmalıyız: Kanlı para sıkıcı, pedofilik, şeytani tapan öjeni psikopat pislikler kültü.

Dönem.

28 Comments

1. Bu konu : ” Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , banu – 145

2. Çanakkale merkezden ben emin. Selam web siteniz inanki dikkat çekici, saolun 16-05-2021 10:07:43

3. Kırşehir dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 300

4. Edirne merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-05-2021 13:39:46

5. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Bingöl merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2021 18:42:10

7. Malatya dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Mrb web siten vallaha çok güzel, sağolun , banu – 426

8. Selamlar paylaşımınız yeminle iyi, face de paylaştım

9. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 28-05-2021 19:18:21

10. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Aydın dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Merhabalar web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 305

12. Bu konu : ” Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, tebrikler , ziya – 388

13. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 172

14. Bu konu : ” Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 12

15. Mrb paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

16. Yozgat dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 457

17. Elazığ dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Merhabalar siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ahmet – 437

18. Bitlis dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Merhaba herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 127

19. Kars dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Selam sayfanız süper ötesi güzel, face de paylaştım , – 116

20. Antalya dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, face de paylaştım , ali – 500

21. Isparta dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Merhabalar paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 258

22. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-07-2021 23:49:53

23. Kayseri merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 14-07-2021 00:45:17

24. Aydın merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-07-2021 09:57:53

25. Samsun dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Slm web siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 358

26. Adıyaman dan kimler var. Seçkinlere “elitler” demeyi bırakabilir miyiz? . Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 398

27. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler 31-07-2021 19:57:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link