Ne olursa olsun, Mesih’e giderken günahlarınız artık olmayacak. Rahatsız ettiğim için özür dilerim. Bugün bize katılabilirsiniz. Tekrar yayınladığım için özür dilerim. Olumsuz oy alıyorum. Beni henüz kısıtlama lütfen.

Gönderen … Esuomyonana
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Seçkinlere hızlı bir mesaj. Mesih sizi tehlikeye atabilir. ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 181

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Seçkinlere hızlı bir mesaj. Mesih sizi tehlikeye atabilir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 163

3. Konya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 22-03-2021 14:03:11

4. Ordu dan kimler var. Seçkinlere hızlı bir mesaj. Mesih sizi tehlikeye atabilir. . Merhaba web sitesi cidden hayran edici, saolun , ahmet – 499

5. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

6. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. Kırklareli dan kimler var. Seçkinlere hızlı bir mesaj. Mesih sizi tehlikeye atabilir. . Mrb sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 171

8. Bolu merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 03-04-2021 19:58:14

9. Eskişehir dan kimler var. Seçkinlere hızlı bir mesaj. Mesih sizi tehlikeye atabilir. . Mrb siten inanki hayran edici, face de paylaştım , ali – 95

10. Kayseri dan kimler var. Seçkinlere hızlı bir mesaj. Mesih sizi tehlikeye atabilir. . Selamın aleyküm sayfa valla mükemmel, tebrikler , hatice – 95

11. Bartın merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler 18-04-2021 13:37:21

12. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link