Kategoriler
Genel

Seçkinlerin güçleri gerçekten ne kadar uzağa ulaşıyor?

Ayrıca: r / epstein

Son zamanlarda Epstein, Maxwell, Mossad, CIA vb. Hakkında çok araştırma yapıyorum ve bu beni bu soruya yönlendirdi. Örneğin varsayımsal olarak, Reddit’te yüksek güçte bir bireyi tehlikeye atan bir tür kanıt yayınlandığını, bunun seçkinler tarafından nasıl ele alınacağını varsayalım?

a) Reddit’i hackleyebilirler mi? İş parçacığı silin ve daha fazla yaymak önce kullanıcıyı yasaklamak?

b) Sahte bayraklar kullanarak itibarsızlaştırın ve tamamen göz ardı edildiğinden ve indirildiğinden izleyin. Sonra tekrar görülmeyecek şekilde dikkatlice çıkarın.

c) Doğrudan bireye karşı harekete geçin ve deliği tıkayın?

Bana öyle geliyor ki çevrimiçi keşfedilecek her şey buzdağının sadece görünen kısmı. Gerçekte olanların sadece% 5-10’unun farkında olacağız. Büyük olasılıkla gizlilik katmanları ve asla açığa çıkmayacak veya ortaya çıkmayacak bireyler vardır.

Bu hissi veren var mı?

“Seçkinlerin güçleri gerçekten ne kadar uzağa ulaşıyor?” için 13 yanıt

Sakarya merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 07-06-2020 08:34:18

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 02:30:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir