Kategoriler
Genel

Seçkinlerin güçleri gerçekten ne kadar uzağa ulaşıyor?

Ayrıca: r / epstein

Son zamanlarda Epstein, Maxwell, Mossad, CIA vb. Hakkında çok araştırma yapıyorum ve bu beni bu soruya yönlendirdi. Örneğin varsayımsal olarak, Reddit’te yüksek güçte bir bireyi tehlikeye atan bir tür kanıt yayınlandığını, bunun seçkinler tarafından nasıl ele alınacağını varsayalım?

a) Reddit’i hackleyebilirler mi? İş parçacığı silin ve daha fazla yaymak önce kullanıcıyı yasaklamak?

b) Sahte bayraklar kullanarak itibarsızlaştırın ve tamamen göz ardı edildiğinden ve indirildiğinden izleyin. Sonra tekrar görülmeyecek şekilde dikkatlice çıkarın.

c) Doğrudan bireye karşı harekete geçin ve deliği tıkayın?

Bana öyle geliyor ki çevrimiçi keşfedilecek her şey buzdağının sadece görünen kısmı. Gerçekte olanların sadece% 5-10’unun farkında olacağız. Büyük olasılıkla gizlilik katmanları ve asla açığa çıkmayacak veya ortaya çıkmayacak bireyler vardır.

Bu hissi veren var mı?

“Seçkinlerin güçleri gerçekten ne kadar uzağa ulaşıyor?” için 32 yanıt

Sakarya merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 07-06-2020 08:34:18

Denizli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2020 02:30:40

Burdur merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 09-07-2020 08:12:24

Samsun merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 27-07-2020 05:43:15

Muğla merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 03-08-2020 15:41:12

Bitlis merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-08-2020 07:33:56

Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 17:52:11

Bartın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 10-08-2020 08:18:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir