Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz?

Amcamla konuşuyordum ve kazanmanın tek yolunun, herkesin ayağa kalkıp gerçekleşmesi olası olmayan illüzyonu fark etmesi olduğunu söyledim. Ve kazanmak istiyorsak seçkinlerin kazanması gerektiğini söyledi. Bizi yapay zekaya bağlama planlarında başarılı olmaları gerekiyor ve sonra hepimiz dinlediğimizde ve bağlandığımızda hepimiz aynı anda uyanacağız.

“Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz?” üzerine 16 yorum

1. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 26-08-2020 18:56:45

2. Adıyaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım 04-09-2020 21:24:06

3. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun 13-09-2020 02:27:11

4. Ardahan merkezden ben ziya. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:39

5. Malatya dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Slm web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 34

6. Afyon dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 402

Yorum yapın