Amcamla konuşuyordum ve kazanmanın tek yolunun, herkesin ayağa kalkıp gerçekleşmesi olası olmayan illüzyonu fark etmesi olduğunu söyledim. Ve kazanmak istiyorsak seçkinlerin kazanması gerektiğini söyledi. Bizi yapay zekaya bağlama planlarında başarılı olmaları gerekiyor ve sonra hepimiz dinlediğimizde ve bağlandığımızda hepimiz aynı anda uyanacağız.

Author

59 Comments

1. Yalova merkezden ben ahmet. Mrb sayfa vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-08-2020 03:24:42

2. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım

3. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba sayfan valla iyi, şukuladım 09-08-2020 23:04:59

4. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım

6. Burdur merkezden ben ahmet. Mrb siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-08-2020 05:01:21

7. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 26-08-2020 18:56:45

8. Adıyaman merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, face de paylaştım 04-09-2020 21:24:06

9. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun 13-09-2020 02:27:11

10. Selamın aleyküm web siteniz yeminle iyi, teraziye tıkladım

11. Ardahan merkezden ben ziya. Slm sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:39

12. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

13. Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Malatya dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Slm web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 34

15. Afyon dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selam herkese siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 402

16. Aydın dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Mrb siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 313

17. Muş merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, teşekkürler 29-10-2020 19:21:51

18. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 460

20. Samsun dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar web sitesi inanki çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 84

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 282

22. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfa yeminle güzel, face de paylaştım , ahmet – 159

23. Adana merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siteniz harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 07-12-2020 03:38:50

24. Kütahya merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 12:04:44

25. Elazığ merkezden ben . Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, sağolun 10-12-2020 07:20:26

26. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 113

27. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam herkese web siten valla çok iyi, saolun 15-12-2020 23:11:21

28. Karabük dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfan vallaha çok iyi, sağolun , ali – 487

29. Yalova dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 304

30. Tekirdağ merkezden ben banu. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, saolun 25-12-2020 06:06:05

31. Siirt dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 424

32. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, teşekkürler

33. Uşak dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 157

34. Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Şırnak dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Slm web siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , Aylin – 329

36. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 05:48:57

37. Kars dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selam siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım , – 346

38. Gümüşhane merkezden ben emin. Selam sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler 27-01-2021 07:04:15

39. Kahramanmaraş dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selam sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 32

40. Nevşehir merkezden ben ziya. Slm paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım 01-02-2021 12:15:31

41. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , emin – 262

42. Sinop dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 442

43. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ali – 172

44. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-02-2021 19:52:18

45. Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun 24-02-2021 20:02:29

46. Adana dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 27

47. Nevşehir dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 489

48. Samsun dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selam herkese paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 385

49. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 230

50. Muş dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Merhaba siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 175

51. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 209

52. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, saolun

53. Rize dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 264

54. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

55. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle iyi, saolun , ali – 190

56. Bolu dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 185

57. Sakarya dan kimler var. Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 420

58. Bu konu : ” Seçkinlerin tüm insanları yapay zekaya bağlamada başarılı olması gerektiğini düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link