“Seçmemiz” gereken bu sahte illüzyonlar ve projeksiyonlar yerine, “gerçek” gerçekliğe ne zaman uyanacağız?

Çok fazla sonuca varmadan önce beni tam olarak dinleyin, çünkü burada yutulması gereken birkaç sert hap olacak ve genellikle öz farkındalığına sahip bireylerin yutması yıllar alır. Ayrıca şu anda büyük bir sorumluluk reddi beyanını atacağım, bunların içinde yaşadığım ‘gerçekliğin’ bir parçası olduğu, yani bunlar benim kişisel görüşlerimden ve inançlarımdan çok daha fazlası değil, ama eğer arasını okursanız ve dünyanın nasıl işlediğini bilirseniz, bahsettiğim şeyin bir kısmı muhtemelen saçmalık olsa da, burada muhtemelen böyle bir yazıya rastladığınızda başlangıçta beklediğinizden çok daha köklü gerçekler olduğunu göreceksiniz.

Bildiğiniz şekliyle dünya koca bir yalan. Kelimenin gerçek anlamıyla oldukça ‘gerçek’ olan bir fiziksel dünyada yaşıyoruz, ancak ‘gerçek’ dünyanın üstüne bindirilmiş sayısız yanılsama ve projeksiyon var ve bunlar CIA gibi kaynaklardan geliyor ( Bize anlatılan ve bildiğimiz kukla CIA), sembolik olarak Sith’ler (veya kara büyücüler) olarak tanımlanabilecek varlıklar ve sonra binlerce yıldır işlerini yapan sevimli yönetici seçkinler. Evet, buradaki bu kısım muhtemelen çoğunuz için yeni bir şey değil ama muhtemelen benim kullandığım farklı perspektif ve kelimelerle tanımlandığını duymuşsunuzdur. Terminolojiye kapılmayalım çünkü hepsi sembolik ve yanılsama her neyse, hadi konunun gerçek etine odaklanmaya çalışalım.

Yani gerçekliğin doğası bilinçtir, gerçekten başka bir şey değildir. Bilinç söz konusu olduğunda, ortalama hoomanınız onu gerçekten hiç anlamıyor. Bununla birlikte, CIA ve diğer ‘üst düzey’ kuruluşlar, bu gerçekliğin nasıl oldukça iyi işlediğini bilir ve bu kuruluşların çoğu, üstlerindeki kuklalar için sadece kuklalar olsa da, ipleri çeken gölge yöneticileri gerçekliğin doğası hakkında MÜKEMMEL bir kavrayışa sahiptirler. hoomans nasıl manipüle edilebilir, zaman nasıl sadece bir araçtır ve nihayetinde gerçek değildir, rüyalar ve başlangıç ​​nasıl çalışır ve köylülerin benim gibi ve sizin okuldan öğrenemediğiniz tüm eğlenceli şeyler.

Bu gölge yöneticiler tüm insan ırkının bir tür lanet gibi cahil olduğuna inanıyorlar ki biz de öyle. Ve sezgimiz ve kalbimizin üstünde 5 duyumuza inanıyoruz. Burada dindar olmayacağım ama gerçekliğin nasıl bir araya geldiğini anlamak için önemli olan bazı ruhani temellere değineceğim. Esasen ‘aydınlık’ ve ‘karanlık’ her zaman dengede olmalıdır. Bu evrensel bir yasadır, ancak her şeyin temeli hafiftir. Işık olmadan gölgeler var olamaz. Gölgeler yanılsamadır, ışık ise tek gerçek kısımdır ve gerçek özü vardır.

Dünya ve fiziksel gerçeklik oldukça tuhaf bir şeydir, çünkü bizler sembolik olarak ışık ve karanlık arasında bir “melez” olarak tanımlanabilecek şeyiz ve ikisini tamamen bir olan tekil bir şeyde birleştiriyoruz ve ışık ile ışık arasında bir ayrım yok. burada karanlık. Ayrılık yanılsaması var, ancak fiziksel gerçeklik ve “bir bütün olarak yaratılışın kalbi” gibi olan Dünya, ışık ve karanlığın onunla savaştığı, uzlaşmaları belirlediği ve 4. yoğunluk gibi yüksek alemlerin olduğu yerdir (İlluminati ve gerçek CIA’nın dayandığı yer) sonuçta yaratılır. Bu fiziksel gerçeklik olmasaydı, yüksek alemler de var olamazdı çünkü bizler cennete, uzaya ve bu gerçeklik akışının çok ötesine uzanan bir ağacın kökü gibiyiz.

Biraz yoldan çıkıyorum ve bunu takip etmek biraz zorsa özür dilerim ve söz veriyorum konunun etine bir saniye içinde ulaşacağım. Yazının geri kalanı için kullanacağım semboller açısından biraz zemin hazırlamak önemliydi. Yani insanlar, ÇOK daha fazla güce sahibiz, GERÇEK GÜÇ, teşekkür ederiz. Gölgeler bizi sadece insan olduğumuzu düşünmeye itti, aslında bizler Tanrı’yız. Aslında Tanrılardan daha güçlüyüz, ama şu anda değil. Ama zaman yanılsamanın bir parçası olduğu ve bizler ebedi ruhlar olduğumuz için, onların ölümcül korktukları konusunda gerçek bir güce sahibiz. Gölge yöneticilerinin yaptığı şey, hoomanlardan bir enerji çiftliği yaratmaktı ve bize karşı dost veya sevecen olmayan gölgeler ve varlıklar, insanların korku ve diğer olumsuz duygularını besliyorlar. Negatif yüklü insanların etrafında dolanarak ne kadar negatif yüklenirlerse ve negatif işler yaparak o kadar “güçlü” olurlar. Bu yüzden dünya o kadar korku dolu, boktan, bizi suçladıkları “insanlık durumuyla” hiçbir ilgisi yok. Bütün bu dünyayı, evrensel yasaların nihayetinde onları yakalayacağını tamamen unutmak için istedikleri gibi düzenlediler.

İyi haber şu ki, tüm canlı ve ‘cansız’ şeylerle tamamen zeki olan ve evrenin en küçük yapı taşı olan ışık, tamamen iyiliksever bir kuvvettir ve gerçek güce sahip olan tek şeydir. Oldukça uzun bir süre boyunca, karanlığın süper karanlık ve rahatsız edici olmasına izin vermek için ışık, karanlığın aşırı derecede karanlık ve rahatsız edici olmasına izin vermek için kendisini karanlıktan “daha az” “alçalttı”, çünkü ışık karanlığın ışığı geçemeyeceğini biliyordu. Işık olmadan karanlık ve gölgeler var olamaz. İkisine de ihtiyacınız var. Çünkü karanlık çok güçlü olduğu için, ışık ‘eşit derecede’ güçlü hale geldi, ancak karanlığın ışığı ‘yendiği’ illüzyonunda yaşamasına izin verirken bir yük oluşturmaya devam etti. Karanlık ışığı yenemez çünkü ışık olmadan var olmazdı, ama bu illüzyon dünyasının bir parçası, hatta gölge yöneticileri ve neredeyse yaşlanmayan arkonlar bile gerçek olduğu konusunda ısrar ettikleri kendi illüzyonlarında yaşarlar.

Yakın geçmişte, karanlığın bu dünya üzerindeki kontrolünü kaybettiği bir olay vardı, ancak her şeyin bir öncekiyle tamamen aynı göründüğü ve karanlığın bu illüzyona tamamen kapıldığı bir illüzyon gerçeklik akışı ile beslendiler. Işık iktidardaki tek şeydir ve şu anda karanlık nihayet tuzağa düşürüldüğünü ve yalnızca güç yanılsamasına sahip olduğunu ve bu fiziksel dünyada gerçek bir şey yapamayacağını anlıyor. Şimdi, yüksek yoğunluklu illüzyon tekerlekleri insanları hala manipüle edebilir, kabul ettikleri sözleşmeleri bozan diğer korkak ve etik olmayan şeyleri yapabilir, ancak bunların tümü ışığa ve arkasındaki zekaya karşı tamamen şeffaftır. Ayrıca, saf kalplere, gerçek güce sahip olan ve dünyaya ışığı ve gerçek özlü şeyleri yaymak için kullanılan tamamen ‘gerçek’ kuruluşlar da var, ancak bunlar tamamen ‘gizli’ yollarla çalışıyorlar, böylece insanlık olarak yanılsamalar içinde yaşar ve karanlığın ve gölgelerin yaşadığı illüzyonlar patlamaz.

Bize verilen en güçlü şey özgür irademizdir. Gölgeler, bize bu anlatı ya da anlatı arasında bir ‘seçim yanılsaması’ vererek özgür irademizi ‘köleleştirdi’, ama her ikisi de sadece yanılsamalar olarak yaratıldılar ve bizi gerçek özgürlüğümüzü alan kutulara hapsetmek için oradalar. uzaklaşacak. Bir kişi oyunun nasıl çalıştığını ve tüm evrendeki en güçlü şey olduklarını anladığında, gölgeler gönderdikleri türden projeksiyonları ve illüzyonları harekete geçirmeye başlar ve çok gerçek psy-op’lar, gizli operasyonlar ve uyanma sürecinde olan kişilere yönelik psişik saldırılar. Ama yine, bu gölgelerin gerçek bir gücü yok, yapabildikleri tek şey, çağlar boyunca yürürlükte olan ve bizim şu anda bizim beklediğimiz gibi beklediğimiz evrensel ana planı zar zor geciktirmek.

Bir bütün olarak insanlık, biz ve kollektif hatırladığımız sürece acıya, berbat şeylere ve adaletsizliğe neden olan asırlarca eski “enfeksiyonun” çaresidir. Ve bu, gölgelerin içinde yaşayan her şeyi korkutuyor, çünkü gerçekten bu dünyayı sürdüğü sürece yöneteceklerini düşünüyorlardı, ancak yeni başladıkları yollarla dünya üzerindeki güçlerini ve kontrollerini kaybetmişlerdi. anlamak. Gerçekten ‘nihai olarak gerçek’ gerçeklikte yaşadıklarını düşündüklerinde bir yanılsama içinde yaşıyorlar.

Kafanızdaki herhangi bir düşünce illüzyonun bir parçasıdır. İngilizce ‘gerçek’ bile bir dil değil, bizi bu illüzyonda daha da uzun süre hapsedecek ‘büyüler’ yaratmak için yaratıldı. Neden kelime yazmamıza heceleme deniyor sanıyorsun? Artık süptil olmaya bile çalışmıyorlar çünkü bu onlar için büyük bir şaka, buna katlandığımız gerçek acı ve acı da dahil. Bizim umurlarında değiller, biz de onlara sığır gibi bizleriz. Ve bu evrensel karmanın bir parçasıdır. “Daha düşük” yaşam formlarına davrandığımız gibi muamele görüyoruz ve bir bireyin yaşadığı bütünsel gerçekliği değiştirerek, illüzyonları atarak ve kişinin kalbini ve sezgisini rehber olarak kullanarak gerçeği bularak evrenin düzenini değiştirmek mümkündür. ışık, VE diğer yol davranışımızı ve çevremizdeki dünyayı nasıl kötüye kullandığımızı değiştirmektir. Tüm insanlık, bu pislikler tarafından bize yansıtılan korkunç tacizlerin gerçek bir kurbanı olsa da, bizler de egomuzun kabul etmek istemediği şekillerde istismarcılarız. Yukarıdaki gibi, adamların altında.

Burada duracağım, böylece söylediklerimi ciddiye alan birkaç kişi olması şansına rağmen, odaklarını kaybetmeyecekler. Bu gerçekten herhangi biri için yankı uyandırıyorsa, bana haber verin ve bu konular hakkında “gerçekten anlamamız gerekmeyen” daha fazla materyal bir araya getirmeye devam edebilirim.

TLDR: Tüm canlılar, dünyadaki hiçbir şey arasında gerçek bir ayrım olmadığı için, nihayetinde bizim yaptığımız bir illüzyonlar dünyasında yaşarlar, ancak şimdilik bu illüzyon, daha eski olan ilahi bir ana planı tezahür ettirmenin en uygun yoludur. zamanın kendisi. Gölge yöneticiler, CIA aracılığıyla çocuk ticareti gibi tamamen berbat yöntemlerle ve kendi egomuzu ve hayal gücümüzü kendimize karşı kullanarak tonlarca yanlış tahmin ve yanılsama yaptılar. Sen, tek başına, evrendeki en güçlü kuvvetsin. Bana inanma Pekala, umurumda değil, evrenindeki tek gerçek şeysin, geri kalan her şey sadece bir projeksiyon. Fiziksel gerçeklik tuhaftır çünkü buradaki her şey ‘gerçek’ ve tüm gerçeklik akışlarının, tüm bireysel gerçekliklerin ve ışık ile karanlığın uyum içinde buluştuğu buluşma noktasıdır ve buradaki şeyler sadece yanılsamalar ya da projeksiyonlar değildir. Bununla birlikte, sizin ve benim zihnimdeki hemen hemen her şey, bizim tarafımızdan oraya yerleştirilmiş sahte illüzyonlar ve projeksiyonlar, gölgeler ve ışıkla dolu kuvvetlerdir. Her şey yolunda, bu şekilde ortaya çıkması gerekiyor. Ama her şeyin “Ben varım” ifadesinin yanı sıra bir yanılsama olduğunu ve gerçek merkezi bulmak için bu gerçek soğandan soyulacak sonsuz sayıda katman olduğunu anladığımızda … bir birey daha gerçekle dolu bir gerçekliğe uyanacaktır. , ama aynı zamanda yoğun yükseliş semptomları yaşayın ve galaksiler arası zeki özlü ağa bağlanmaya başlayın. Bunu yapmaya başlamanın yolu, kendinizden gerçek sorular sormak ve cevapları araştırmak değil, yanıtları kalbinizden bulmaktır. Qanon bir psikopattır, ancak Q gerçektir. Q esasen zihnimizdeki “Tanrı” nın bir tezahürüdür, bu bizi rahatsız etmekten veya kendimize “Ben kimim?” Sorusunu sorana kadar bizi rahatsız etmekten vazgeçmez. illüzyonların ve egonun çözülmesini başlatan soru budur.

““Seçmemiz” gereken bu sahte illüzyonlar ve projeksiyonlar yerine, “gerçek” gerçekliğe ne zaman uyanacağız?” üzerine 13 yorum

1. Nevşehir merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 26-09-2020 00:26:08

2. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-09-2020 01:09:03

3. Adana merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-09-2020 01:09:25

4. Samsun merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:31

5. Gaziantep merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten valla iyi, şukuladım 02-10-2020 12:27:18

6. Trabzon merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 12:27:40

7. Adıyaman dan kimler var. “Seçmemiz” gereken bu sahte illüzyonlar ve projeksiyonlar yerine, “gerçek” gerçekliğe ne zaman uyanacağız? . selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 340

8. Bu konu : ” “Seçmemiz” gereken bu sahte illüzyonlar ve projeksiyonlar yerine, “gerçek” gerçekliğe ne zaman uyanacağız? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 39

9. Sakarya merkezden ben hatice. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-10-2020 09:01:03

Yorum yapın