İşte burada:

* Trump’ın kampanya avukatları tarafından mahkemede üretilen sıfır kanıt

* Mahkemeden atılan çok sayıda Trump davası

* Giuliani, yargıç tarafından davasının DOLANDIRICILIK’tan biri olup olmadığı sorulduğunda “hayır” cevabını verdi çünkü yalan söylediği için hapse girecekti

* Kraken, arkasındaki tüm “dünya sonu” yutturmacasına rağmen asla gerçekleşmedi

Tüm yaptığınız, Trumptard çember pisliğinize uymayan her şeyi saptırmak, inkar etmek ve olumsuz oy kullanmaktır. Gerçek böyle çalışmıyor.

Author

19 Comments

1. Rize dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, saolun , ali – 425

2. Bu konu : ” Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 223

3. Karabük dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, twitter da paylaştım , – 268

4. Edirne merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-12-2020 17:41:22

5. Yalova dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Mrb web siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 152

6. Bu konu : ” Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun , ziya – 427

7. Karabük dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Selam web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 350

8. Bitlis dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Mrb siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 188

9. Bu konu : ” Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … ” çok güzel. Slm siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 473

10. Adıyaman dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Selam herkese web siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 183

11. Bayburt dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Selam sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 189

12. Şırnak dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 268

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 403

14. Mardin dan kimler var. Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … . Merhabalar web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ziya – 442

15. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım

16. Bu konu : ” Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki güzel, saolun , doruk – 32

17. Adıyaman merkezden ben Aylin. Slm paylaşım valla çok güzel, teraziye tıkladım 20-02-2021 08:14:33

18. Bu konu : ” Seçmen Dolandırıcılığına Dair İnkar Edilemez Kanıt Buldum … ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link