SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık.

Erken anketleri ve hem Başkanlık Yarışı hem de Vali Yarışı’nda oy veren seçmen sayısını karşılaştırın. İlave oy pusulaları ‘bulmaya’ başladıklarında veya sandıklarda posta saymaya başladıklarında, yalnızca Başkanlık Yarışında oy kullanan ve yerel seçimlerde asla oy kullanmayan Seçmenlerin sayısında büyük bir eşitsizlik vardı. Elbette, Devlet dışından kaynaklanan ve Başkanlık seçimlerine hile karıştırmaya çalışan örgütlü bir çaba, Vali yarışı veya yerel Eyalet Konseyi noktaları umurunda değildir. Matematik yap. İstatistiksel olasılığa uymuyor.

… LORDOFTHEFATCHICKS tarafından gönderildi
[comments]

“SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık.” üzerine 44 yorum

1. Burdur merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-11-2020 04:59:53

2. Kırşehir dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Mrb sayfa ciddiyim mükemmel, saolun , Aylin – 131

3. Nevşehir dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , ziya – 106

4. Niğde merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-11-2020 05:57:45

5. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden güzel, saolun , elif yılmaz – 69

6. Antalya dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 142

7. İstanbul merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, teşekkürler 16-11-2020 23:13:57

8. Karabük dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 58

9. Tunceli merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 21-11-2020 12:35:46

10. Adıyaman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:16:25

11. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 491

12. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız vallaha güzel, teşekkürler 29-11-2020 07:32:40

13. Şırnak dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 468

14. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki çok iyi, tebrikler , memo – 69

15. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 377

16. Kırklareli dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 332

17. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 445

18. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 22:37:10

19. Ağrı dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Selamlar sayfanız gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ziya – 391

20. Tunceli merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 12-01-2021 13:37:22

21. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 113

22. Samsun merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 21:04:33

23. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Mrb siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , hatice – 235

24. İstanbul dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun , Emine – 282

25. Sakarya dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 137

26. Sakarya dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 11

27. Nevşehir dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, saolun , Hasan – 7

28. Ordu dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler , memo – 326

29. Burdur dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. . Selamlar sayfan harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 220

30. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 26-02-2021 06:59:09

31. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 68

32. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICILIĞINI fark etmenin kolay bir yolunu buldum. Wisconsin, Pennsylvania ve Michigan’da ne tür maskaralıkların olduğu açık. ” çok güzel. Selam herkese siteniz inanki güzel, tebrikler , ahmet – 62

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link