SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti.

Bu hikaye şu anda gelişiyor ve ayrıntılar şu anda hala keşfediliyor.

4chan siyaset panosundaki güncel konu burada: https://boards.4chan.org/pol/thread/283272228/absolutely-happening-multiple-statewide-voting

Tldr, Oregon, Washington ve muhtemelen diğer eyaletlerin, yalnızca bir kişinin adını ve doğum tarihini bilerek çevrimiçi seçmen sistemlerine giriş yapmanıza izin vermesidir.

Daha sonra, dosyadaki seçmen adresine yeni bir oy pusulası gönderilmesini talep edebilirsiniz. Görünüşe göre, bunu yaptığınızda, bu kişinin daha önce kullandığı oy GEÇERSİZDİR.

İsimlerin ve doğum tarihlerinin bir listesi varsa (BUNUN GİBİ), seçmen web sitesinde oturum açan ve bunu sizin için yapan, kolayca otomatik hale getirilen bir programla halihazırda kullanılmış binlerce oyu geçersiz kılabilirsiniz.

Ayrıca, herhangi bir kişinin adresini ve kayıtlı siyasi partisini yalnızca adını ve doğum tarihini girerek de keşfedebilirsiniz; bu, siyasi doxxing’in bu güvenli olmayan sistemlerden kaynaklanabileceği anlamına gelir.

4chan’daki jokerler tam anlamıyla Bill Gates ve Jeff Bezos’un ayrıntılarını ortaya koyuyor ve oylarını geçersiz kılıyor. Lmao.

“SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti.” üzerine 14 yorum

1. Samsun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-10-2020 07:17:20

2. Çanakkale dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım , Emine – 98

3. Yalova dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. . Merhabalar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 34

4. İzmir dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. . Slm web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 61

5. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 164

6. Sivas dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. . Selam siten inan ki çok iyi, face de paylaştım , emin – 367

7. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle mükemmel, sağolun , doruk – 103

8. Çorum dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. . Selamlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 205

9. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 19

10. Bu konu : ” SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 439

11. Şanlıurfa dan kimler var. SEÇMEN DOLANDIRICISI: 4chan, Washington ve Oregon’da birinin adını ve doğum gününü bilerek ONLARIN OYLARINI GEÇERSİZ hale getirebileceğinizi keşfetti. . Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 490

Yorum yapın