Kategoriler
Genel

Şehirler yerleri tekrar kapatmaya çalışıyor.

Bir ay kadar önce söyledim, bizi kapatmaya çalışacaklardı ve şimdi bu “Evde kalın” baskı mesajlarıyla yavaş yavaş gerçek oluyor. Grip mevsiminin yavaş yavaş geleceği göze çarpan zaman olan “Ağustos’a kadar göreceğiz” diyorlar.

Bazılarınız benim gibiyseniz, tüm bu salgın hasta, boş hastaneler, aktif olmayan test siteleri, hepsi politik bir oyundur. Ve “Herkes bunu sadece bir seçim için yapar mı?” Diye sorarsanız, cevap, evet, kesinlikle yaparlar. Kariyeriniz tehlikeye girdiğinde, güç kaybeden bir taraf statükoyu korumak için ellerinden geleni yapacaktır. Tüm bu acımasız önlemlerin yeterli olduğu mesajını eve itmeliyiz. Artık geri çekilmeyeceğiz. Eğer işimizi bir kez daha durdurmalarına izin verirsek, iyileşmeye çalışan bir yarayı tekrar açmak gibi bir şey olur: sadece daha da kötüleşir ve sonra gerçekten başımız belada olur.

“Şehirler yerleri tekrar kapatmaya çalışıyor.” için 14 yanıt

Bayburt merkezden ben Emine. Selam herkese siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 24-06-2020 07:25:57

Ağrı merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-06-2020 11:15:06

Karaman merkezden ben Emine. Selamlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-06-2020 11:16:14

Adana merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-06-2020 11:20:35

Ağrı merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 01-07-2020 13:13:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir