Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir?

Bu yüzden çok tatlı bir rahibin haç işareti yaptığını ve ne zaman ambulans geçse dua ettiğini gördüm. Çok nazikti ve ambulansları veya sirenlerini duyduğumda ve bunun ne kadar soğuk yürekli ve bencilce olduğunu hiç umursamadığımı anlamamı sağladı. Her neyse, bu karşılaşma bana ambulansları daha çok fark ettirdi … ve fark ettim ki her yerde TONS ambulans var, neredeyse hiç durmadan. Her zamankinden çok daha fazla.

Bunun covid olduğunu sanmıyorum ama ne olabilir? Doz aşımı, intihar, kalp krizi, depresyon, anksiyeteye / paniğe veya buna benzer diğer bazı saldırılara neden oldu. Yoksa insanları daha çok korkutmanın bir yolu olarak sirenleri daha mı açıyorlar? Bunun covid vakaları olduğunu sanmıyorum ama benim şehrimde çok fazla doz aşımımız olduğunu biliyorum ve bu da beni birçok intihar girişimi düşündürüyor.

“Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir?” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden güzel, saolun , Hasan – 450

2. Bu konu : ” Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 331

3. Bartın dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler , gaye – 394

4. Karabük dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 245

5. Afyon dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , – 144

6. Nevşehir dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Slm sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 120

7. Bu konu : ” Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 301

8. Afyon dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 426

9. Ağrı dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 120

10. Bu konu : ” Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 138

11. Bu konu : ” Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Hasan – 450

12. Bu konu : ” Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, facebookta paylaştım , emin – 354

13. Denizli merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, tebrikler 13-01-2021 16:52:37

14. Gümüşhane dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Selam herkese siten gerçekten iyi, tebrikler , elif yılmaz – 261

15. Gaziantep dan kimler var. Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 260

16. Bu konu : ” Şehrin her yerinde sürekli işiten ambulanslar, nedeni nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 313

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link