Semavi dinler

İbreti dinlerin neden insanlar için bir kontrol sistemi olarak yaratıldığını bana biri açıklayabilir mi? Hıristiyanlık, İslam, Musevilik. Erkeklerin zihnini kontrol etmek için yaratılmış dinlerin hepsi aynıdır. Kimse eski dinleri, İskandinav Odinizmi gibi paganizmi, Hinduizm Budizmi gibi doğu dinlerini fark etti mi, hepsi lanetten veya cennetten ziyade birliğe ve yeniden doğuşa tapıyorlar. İyi değil kötü değil. Bu “matrisi” kim yaratmışsa, doğadan ve kendi bilincimizden ziyade İsa veya Allah gibi dış güçlere tapan bu yeni dinleri yaratmıştır. İşlenecek çok şey var ve İsa’nın gerçekten kurtarıcı mı yoksa insanların inandığı en büyük yalan mı olduğundan emin değilim. Bu fikir hakkında bilen veya bilgisi olan var mı?

“Semavi dinler” üzerine 8 yorum

1. Hatay merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran edici, face de paylaştım 10-10-2020 00:37:00

2. Çankırı merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 10-10-2020 03:03:30

3. Edirne merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-10-2020 05:39:44

4. Bu konu : ” Semavi dinler ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 317

5. Ardahan merkezden ben doruk. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 21-10-2020 07:46:03

6. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-10-2020 13:28:34

Yorum yapın